Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Hellmann Worldwide Logistics Polska głównym sponsorem sportowych wydarzeń w Czeladzi
  •   

14 maja 2018   Aleksandra Kurzydłowska
Hellmann Worldwide Logistics Polska głównym sponsorem sportowych wydarzeń w Czeladzi 29 kwietnia 2018 roku odbył się w Czeladzi Ogólnopolski Bieg Przełajowy, gdzie swoją lokalizację ma również jeden z oddziałów Hellmann Worldwide Logistics Polska.
 

Biegi o Paterę Dziennika Zachodniego organizowane są od 1987 roku. Tegoroczna edycja liczyła 6 biegów które odbyły się w takich miastach jak: Będzin, Czeladź, Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska oraz Chorzów.

W Czeladzi na starcie w biegach przełajowych stanęło 220 uczestników. Imprezą towarzyszącą wydarzenia był marsz Nordic Walking.

Biegi odbyły się w 10 kategoriach wiekowych, natomiast Nordic Walking w 6 kategoriach.Pierwszych czterech zawodników w każdej grupie otrzymało puchary, statuetki, medale, upominki i dyplomy. Dodatkowo wsród uczestników rozlosowano 30 upominków.Wszyscy otrzymali słodycze i gorącą herbatę.

Zwycięzców dekorowali: Burmistrz Miasta Czeladź - Zbigniew Szaleniec, Dyrektor MOSiR Czeladź Henryk Michalski, Prezes MOSiR TKKF Saturn Czeladź - Waldemar Bereszko.
W klasyfikacji zespołowej na ostatnim podium stanął AZS-AWF Katowice, drugie miejsce przypadło dla Zawisza Stara Kuźnia, natomiast na najwyższym stopniu podium i z największą ilością punktów stanęli MOSiR TKKF Saturn Czeladź.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.