Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Prologis Zapełnia Śląskie Portfolio
  •   

10 kwietnia 2017   Marta Tęsiorowska
Prologis Zapełnia Śląskie Portfolio 57 700 metrów kwadratowych wynajęte
 

Prologis poinformował dziś o podpisaniu trzech umów najmu o łącznej powierzchni ponad 57 700 metrów kwadratowych, w śląskich parkach Prologis.

Transakcje obejmują:

* 44 600 metrów kwadratowych – przedłużenie umowy najmu z firmą DHL, światowym lideremusług pocztowych oraz logistycznych, będącego częścią Deutsche Post DHL, w Prologis Park Dąbrowa;

* 9 300 metrów kwadratowych – umowa najmu z firmą Polonia Logistyka, polską firmą logistyczną specjalizującą się w obsłudze klientów z branży motoryzacyjnej, w Prologis Park Będzin II. Łącznie z dotychczasową powierzchnią Polonia Logistyka wynajmuje 18 800 metrów kwadratowych na terenie parku. W transakcji zawarcia umowy pośredniczyła firma Renthis Estate;

* 3 800 metrów kwadratowych – umowa najmu z firmą Moto-Profil, kluczowym importeremi dystrybutorem samochodowych części zamiennych i akcesoriów w Polsce, w Prologis Park Chorzów. Łącznie z dotychczasową powierzchnią Moto Profil wynajmuje 36 800 metrów kwadratowych na terenie parku. W transakcji zawarcia umowy pośredniczyła firma doradcza Colliers International;

„Popyt na powierzchnię logistyczną na Śląsku ciągle rośnie, więc nasi klienci koncentrują się na wyborze obiektów w strategicznych miejscach, wobec czego poziom zajętości naszego śląskiego portfolio o powierzchni 500 000 metrów kwadratowych wynosi już 96 procent, o 20 punktów bazowych powyżej średniej rynkowej” – powiedział Piotr Brycki, leasing manager Prologis w Polsce.

Wszystkie cztery parki Prologis na Śląsku (Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Gliwice i Będzin) zapewniają doskonałe połączenia drogowe, w tym do autostrady A4 oraz łatwy dostęp zarówno do pracowników jak i odbiorców końcowych.

Działając aktywnie w czterech krajach w CEE z portfolio 4,5 miliona metrów kwadratowych, Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 31 grudnia 2016 r.).

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.