Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

PTV Group z rozwiązaniem do kalkulacji kosztów w przetargach transportowych
  •   

23 listopada 2018  
PTV Group z rozwiązaniem do kalkulacji kosztów w przetargach transportowych PTV Group, światowy lider oprogramowania z zakresu transportu i logistyki miejskiej, wprowadza na rynek innowacyjne i długo oczekiwane rozwiązanie do obliczania kosztów w przetargach transportowych. Moduł PTV tender+ będzie dostępny online i w pełni zintegrowany z dobrze już znanym planistom transportu systemem PTV Map&Guide internet. Program umożliwi obliczanie składowych kosztów transportu, czasów przejazdów i odległości w relacji A do B tak, aby można było szybko stworzyć konkurencyjne i profesjonalne oferty.
 

PTV Map&Guide internet tender+ skierowany jest do dostawców usług transportowych, operatorów logistycznych oraz załadowców. Świetnie sprawdzi się zarówno w działach sprzedaży oraz zakupów, jak również w dziale kontrolingu tych firm. Moduł przeznaczony jest do bardzo precyzyjnego wyliczania wszystkich składowych kosztów transportu tak, aby użytkownik mógł szybko stworzyć profesjonalne i konkurencyjne oferty, np. te składane w przetargach transportowych. System umożliwia masową kalkulację tras przejazdu pomiędzy zadanymi adresami czy kodami pocztowymi. Zapewnia dokładną kalkulację kosztów eksploatacyjnych, kosztów czasu pracy czy delegowania pracowników, opłat drogowych, autostrad, promów i tuneli w poszczególnych krajach. Ponadto zaawansowany algorytm dokonuje symulacji czasu prowadzenia i przerw (w obsadzie jedno- i dwuosobowej), kalkuluje alternatywne odległości (przebiegi) oraz oblicza poziom emisji CO2 wg kategorii pojazdu. Dodatkowo system porównuje obecnie obowiązujące opłaty z dostępnymi przyszłymi opłatami tak, aby można było przygotować się do budżetowania kosztów i negocjacji cen na kolejny rok. Co więcej, obliczenia te można wykonać dla różnych typów pojazdów, uzyskując dodatkowe symulacje oszczędności, aby podnieść konkurencyjność oferty. System może także obliczyć realny koszt zrealizowanego przejazdu i pomóc w stworzeniu analizy progu rentowności lub raportów o rentowności klientów.

 

  

 

 


Moduł PTV tender+ posiada pełny, intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia import plików (XLS, XLSX), automatyczne geokodowanie adresów i kalkulacje danych bez konieczności wcześniejszego tworzenia interfejsu API. Oznacza to, że jest dostępny „od ręki”, bez ukrytych kosztów i konieczności wykonywania skomplikowanych analiz. Obliczenia są wykonywane w tle, dlatego PTV Map&Guide internet może być używany w tym czasie bez żadnych ograniczeń. Analiza nie zostanie przerwana, gdy wylogujemy się z programu, zamkniemy okno przeglądarki lub wyłączymy komputer. Gdy masowe obliczenia zostaną zakończone, użytkownik dostanie powiadomienie w aplikacji oraz mailem. Następnie otrzymane wyniki będzie mógł pobrać w formacie pliku Excel. W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania programu użytkownik będzie mógł zadać je na czacie, gdzie otrzyma pomoc w lokalnym języku.

Zdecydowaliśmy się mocno rozwinąć funkcjonalność PTV Map&Guide, gdyż nasi użytkownicy często pytali o rozwiązanie, które wsparłoby ich podczas udziału w przetargach transportowych oraz odnawianiu kontraktów. Zauważyliśmy, że na rynku brakuje takich rozwiązań, więc cieszymy się, że będziemy mogli pomóc tworzyć jeszcze lepsze oferty. Udostępnienie tender+ w chmurze również nie było przypadkowe. Tego typu usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród naszych Klientów, a zależało nam na rozwiązaniu, które dla użytkowników będzie łatwo dostępne, w przejrzystym i dogodnym modelu cenowym – mówi Wojciech Bujak, Sales Manager z PTV Group.

 

Funkcjonalność PTV tender+ będzie dostępna tylko dla użytkowników PTV Map&Guide internet. Aby z niej korzystać, należy posiadać odpowiednią subskrypcję, przynajmniej dla jednego użytkownika. Rozwiązanie będzie dostarczane w formie usługi w chmurze, a płatność odbywać się będzie w oparciu o abonament zależny od liczby transakcji (liczba obliczanych tras). Funkcjonalność ta będzie dostępna dla testerów i użytkowników PTV Map&Guide internet pod koniec listopada br.

Załączniki

Załącznik nr 1
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3
Załącznik nr 3
Załącznik nr 4
  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.