Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Analiza procesó magazynowych

Dyskusja publiczna  |  3 wpisy  |  2 dyskutantów

Jarek Ad Jarek Ad

Dzień dobry,
Piszę pracę inżynierską na temat analizy procesów magazynowych w magazynie handlowym. Mam problemy ze znalezieniem odpowiedniej literatury czy publikacji. Czy możecie polecić mi odpowiednią literaturę w tym temacie? Jakich danych będę potrzebował do badań? I jaką metodologię badań powinienem zastosować?
Dziękuje za pomoc i za wszystkie podpowiedzi, również częściowe :)
Pozdrawiam serdecznie

Adam Mazur Adam Mazur

Najlepiej nawiąż współpracę i kontakt z jakąś firmą.

Jarek Ad Jarek Ad

Adam Mazur (2018-12-03 11:41:15)Najlepiej nawiąż współpracę i kontakt z jakąś firmą.
Nawiązałem współpracę z firmą i jestem w roli obserwatora pracy na magazynie. Nie wiem jednak dokładnie jakie dane powinienem zebrać,aby moc przeprowadzić analizę, mój czas w firmie jest mocno ograniczony, dlatego potrzebuje porady na gromadzeniu jakich informacji się skupić,żeby móc w późniejszym czasie przeprowadzić analizę.
Pozdrawiam serdecznie

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Analiza procesó magazynowych

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia