Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Wirtualne biuro w Warszawie

Dyskusja publiczna  |  25 wpisów  |  19 dyskutantów
 
jagoda polczynska jagoda polczynska
 
#1
Witajcie,
Jakie są Wasze doświadczenia z wirtualnymi biurami, które oferują adres dla firmy i przestrzeń biurową do pracy? A może nawet ktoś współpracował z firmą http://twojebiuro24.pl/ ? Proszę o Wasze opinie.

Mariusz Goszcz Mariusz Goszcz
 
#2
Współpracowałem i dalej współpracuję. Wybrałem ich ponieważ mają konkurencyjne ceny, poza tym mieszkam niedaleko. Nie chciałem rejestrować firmy w domu ponieważ chronię swoje dane prywatne oraz od czasu do czasu potrzebuję spotkać się z klientami. Poza tym w http://twojebiuro24.pl mogę wynająć sale konferencyjną ze sprzętem na potrzeby szkoleń dla klientów.

 
#3
.
Kordian Kowalski zmienił treść wpisu 27 lutego 2016

Mirosław Czy Mirosław Czy
 
#4
Cześć Jagoda, jeżeli jednak zdecydowałabyś się na biuro stacjonarne polecam tą miejscówkę http://powislepark.pl/

Dominika Biała Dominika Biała
 
#5
Witaj,
Z firmą, o której piszesz nie współpracowałam.
Ogólnie ja mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o współpracę z wirtualnym biurem. Na początku bałam się (pewnie jak większość) jak takie biura są postrzegane przez fiskusa, ale wszystko jest ok. Wirtualne biuro, z którym mam współpracę od 2 lat zapewnia mi adres rejestrowy, obsługę poczty, telefonów i skanuje mi codzienną korespondencję, oprócz tego mam możliwość taniego wynajmu biura na godziny. Obsługa kompetentna i miła. Polecam - http://www.firmanarynku.pl/
Dominika Biała zmienił treść wpisu 8 kwietnia 2016

Antek Benden Antek Benden
 
#6
Korzystam z wirtualnego adresu we Wrocławiu (http://ideaprestige.eu/) i mogę polecić takie rozwiązanie. Jestem architektem wnętrz, nie potrzebuję biura na co dzień. Wolę pracować z domu, jednak kiedy chcę spotkać się z klientem czy podwykonawcami zawsze mam do tego odpowiednie miejsce. Biuro pomaga mi także w obsłudze korespondencji, maili itp. Na co naprawdę nie mam czasu. Dla mnie to wygodne rozwiązanie.

Anna Dźwigała Anna Dźwigała
 
#7
Polecam Omnioffice.pl - przestrzeń biurowa z której można korzystać, adres w centrum Warszawy w biurowcu i doświadczenie w obsłudze klienta.

Zapraszamy na kawę i zapoznanie się z naszą ofertą #omnioffice

    Załącznik


Mirosław Czy Mirosław Czy
 
#8
jest kilka fajnych lokalizacji np. http://innovationpark.pl/ . Trzeba zrobić dobre rozeznanie w temacie żeby coś wybrać.

 
#9
fajna lokalizacja to lindleya, ja chwalę sobie biuro perfect trade na lindleya 16, mają dobre ceny i sale konferencyjne w razie potrzeby do wynajęcia, już miałem przyjemnoś prowadzić tam szkolenie, polecam

zipp zipp zipp zipp
 
#10
@Mirosław Czy

Kojarzysz może jakąś firmę specjalizującą się we wdrażaniu systemów CRM w firmach? Póki co zastanawiam się nad ofertą tej firmy: http://www.clientservice.pl/wewnetrzne-contact-center/

kinia susak kinia susak
 
#11
Wykonuję wolny zawód i na co dzień z reguły pracuję z domu, tylko od czasu do czas pojawia się potrzeba wynajęcia biura w celach przygotowania nowego projektu lub spotkania z klientem. W takich sytuacjach warto skorzystać z oferty platformy ShareSpace.pl. Działają na terenie całej Polski, w Warszawie też mają ciekawe lokalizacje. Polecam skorzystać z darmowej konsultacji z doradcami, którzy pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Jan Grzanka Jan Grzanka
 
#12
Jeśli szukacie adresu dla firmy w Warszawie, to polecam ofertę biura wirtualnego Ale-biuro.pl. Mają moim zdaniem najlepszą ofertę w mieście.
Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony.

Sami sprawdźcie, tutaj macie link do ich strony: http://www.ale-biuro.pl/

Maciej Schopenhauer Maciej Schopenhauer
 
#13
Nie powiem, dużą satysfakcję dała mi współpraca z biurem jerozolimskie89.eu.

Posiadają pełnie wyposażone zaplecze w postaci sprzętu a także służą pomocą doradczą. Nie raz jak zależało mi na szybkiej korespondencji z klientem, przekazywali mi aktualne wiadomości jakie przychodziły na firmę.

Ja się nie zawiodłem. Więcej informacji uzyskasz na: http://jerozolimskie89.eu

Maciej Schopenhauer Maciej Schopenhauer
 
#14
Nie wiem czy wiecie ale usługa biura wirtualnego prężnie się rozwija.

Z tego co wypatrzyłem w Warszawie powstaje coraz więcej biur znajdujących się w renomowanych dzielnicach. Do jednej z nich należy http://www.ale-biuro.pl/, które posiada zaplecze fachowców, służących radą.

Stworzenie biura dla własnej firmy jeszcze nie było takie proste, a to chyba najlepszy sposób na zaoszczędzienie pieniędzy, szczególnie na początku swojej działalności. ;)

Jacek Karasiewicz Jacek Karasiewicz autor ma 1 podziękowanie
 
#15
Jak na to zapatruje sie US?

 
#16
Obecnie korzystam z usług Ale-biuro http://www.ale-biuro.pl/wirtualny-adres-warszawa.html i również mogę polecić! Wirtualny adres dla firm w Warszawie zapewni Ci dobry wizerunek już na starcie!

Tadeusz Nowak Tadeusz Nowak
 
#17
Moim zdaniem wynajem wirtualnego biura to super opcja, ponieważ dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić na wynajmie lokalu i zatrudnieniu pracowników. Ja zdecydowałem się na ofertę biura Jerozolimskie89, bo w zasadzie nie była potrzebna mi siedziba (prowadzę sklep internetowy), a prestiżowy adres w stolicy, dzięki któremu mógłbym zdobyć nowych klientów. Polecam ofertę wirtualnego biura Jerozolimskie, od którego można wynająć adres dla firmy w Warszawie. Ja korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony.

Tutaj link do strony biura: http://jerozolimskie89.eu/wirtualny-adres-warszawa.html

Lena Twilinska Lena Twilinska
 
#18
Przyznaję że tak jak Tadzio jestem w pełni zadowolona z usług biura wirtualnego jerozolimskie89.eu. jestem freelancerem i poruszam się wiele po Polsce, a mimo to w biurze nad wszystkim czuwają. Opieka nad biurem w takiej formie to sama przyjemność. Więcej informacji znajdziecie na http://jerozolimskie89.eu

Janusz Jakubski Janusz Jakubski
 
#19
jagoda polczynska (2015-07-02 08:27:33)Witajcie,
Jakie są Wasze doświadczenia z wirtualnymi biurami, które oferują adres dla firmy i przestrzeń biurową do pracy? A może nawet ktoś współpracował z firmą http://twojebiuro24.pl/ ? Proszę o Wasze opinie.

nie mam pojęcia

Marcin Nowak Marcin Nowak
 
#20
Pierwsze słyszę o takiej możliwości, czy to rzeczywiście się sprawdza w praktyce?

_________________
https://www.control-tax.pl/

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Poprzednia 1 2 Następna

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Wirtualne biuro w Warszawie

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia