Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Czy warto inwestować w system monitoringu gps?

Dyskusja publiczna  |  65 wpisów  |  49 dyskutantów

Maria Kowal Maria Kowal

My kupowaliśmy właśnie ostatnio taki system gps do firmy i przy okazji trochę elektronicznych części z http://www.aparts.pl/pages/custompage.aspx?pageid=132...

mateusz80 Nowik mateusz80 Nowik

oczywiście taki monitoring z zainstalowanym gpsem w samochodzie to doskonałe rozwiązanie, podczas ewentualnej kradzieży od razu odnajdziesz swój pojazd. Ale chyba takei GPS są drogie.

mariusz ciach mariusz ciach

W firmie używamy platformy http://www.finder.pl. Zależało nam nie tylko na lokalizacji pojazdów ale także na analizie stylu jazdy, tak aby wyrobić u kierowców nawyki ecodrivingu. System ten daję obie te możliwości i w praktyce spisuję się bardzo dobrze.

Adam Koperski Adam Koperski

Trochę to naciągane. Teraz nawet web aplikacje takie jak [url=http://www.4create.eu]4create[/url] mogą prowadzić śledzenie pojazdu. Zakłócają nadajniki złodzieje przecież…

Witam, współpracuje z firmami oferującymi GPS, więc w razie pytań odnośnie funkcjonalności czy opłacalności zapraszam do kontaktu pod telefonem: 603 150 677

Bartek Kartoski Bartek Kartoski

Jeśli o monitorowanie pojazdów, to chyba najbezpieczniej jest skorzystać z oferty http://www.gpsguardian.pl/

Kacper Zawadka Kacper Zawadka

Witam, jestem handlowcem w firmie FM Solutions jeżeli zechciałby ktoś zapoznać się z działaniem naszego systemu to zapraszam, chętnie umówię się na spotkanie i wytłumaczę działanie naszej aplikacji i możliwości jej raportowania. Działamy na rynku od końca lat 90, zajmujemy się kompleksowo monitoringiem pojazdów oraz kontrolą zużycia paliwa. Kontakt 797500043

Adam Błuś Adam Błuś autor ma 31 podziękowań

Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów,

i jak zwykle dobrze zapowiadający się wątek znowu zepsuli mało inteligentni dyskutanci ( martaadaa i tym podobni )

Z ich aktywności wydaje mi się, że chyba lepiej nie kupować Satisa. Jeśli system promują tak inteligentnie to chyba coś w nim jest nie tak. Jeśli nie mają nic merytorycznego do powiedzenia to znaczy, że lepiej się tej oferty wystrzegać.

Oczywiście dodaję apel do właściciela produktu aby w końcu zaczął się promować profesjonalnie i zakończył te żenujące wpisy

Pozdrawiam
Adam Błuś

Karol Jóźwiak Karol Jóźwiak

Monitoring gps to świetna opcja dla firm i nie tylko. Pozwala uchronić auto przed kradzieżą i kontrolować zuzycie paliwa. u nas szef rozważa zakup lokalizatorów z monitoring-gps.net Niedługo część pracowników jedzie w delegacje i chce mieć na nich oko a monitoring to najlepszy sposób.

Michał Borkucik Michał Borkucik

Ja w swojej firmie korzystam z monitoringu GPS od firmy http://www.finder.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolony, mam pełną kontrolę nad lokalizacją moich samochodów i mogę ograniczyć zużywanie paliwa oraz czasu dostawy. Ponadto mam pełne raporty i analizy z przebytych tras.

Sebastian Żalikowski Sebastian Żalikowski

Posiadam Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy /krajowym i międzynarodowym/.

Podejmę współpracę z Firmami, użyczając swoją wiedzę i kompetencje wynikającą z uzyskanego certyfikatu.

Pomogę przygotować dokumenty w celu uzyskania licencji/zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.

Współpraca mogłaby się odbywać na podstawie kontraktu menadżerskiego, umowy o pracę (1/8 etatu) lub umowy - zlecenia.

Faktura VAT.

Dysponuję doświadczeniem we współpracy z Firmami transportowymi i spełniam wszystkie wymagania niezbędne do podjęcia współpracy.

Cena od 150 zł netto/miesiąc - 1 samochód. Kolejne auta taniej.

certyfikat kompetencji zawodowych (kopia potwierdzona notarialnie)
oświadczenia o niekaralności
spełniam wymogi dobrej reputacji
spełniam wymogi zawarte w ustawie o transporcie drogowym

W przypadku floty wynagrodzenie do negocjacji

CAŁY KRAJ

TEL Sebastian 509 536 104
Marta 517 794 654
e-mail s. zalikowski@interia. pl

tomek kowalik tomek kowalik autor ma 1 podziękowanie wpis ma 1 podziękowanie

Widzę, ze temat żyje - ze swojej strony mogę polecić monitoring gps pojazdów AutoGuarda - http://www.autoguard.pl/zarzadzanie-flota-ciezka Mam założone na 12 ciągnikach i u mnie się sprawdza przy okazji rozliczeń pracy kieorwców przy tachografie, idzie tez oszczedzić na paliwie jak zmusicie kierowców do stosowania ecodrivingu, ale to trzeba zmienic myślenie kieorwców - u mnie po wprowadzeniu gpsów koszty paliwa spadły niecałe 10 %, ale i tak jest to opłacalne. no i ubezpieczenie - tu jest widoczna zniżka - na tyle, ze abonament mi się zwraca tylko na zniżkach na ubezpieczenie. W ogóle uważam, ze autoguard ma najlepsze tego typu rozwiązanie dla flot ciężkich.

Patryk  Guziałek Patryk Guziałek

Dokładnie. Podobnie miałem u siebie. Zdecydowałem się na sondę paliwa od http://www.kontrolapaliwa.pl/sondy-paliwa.php . Jako jedyni mają certyfikowaną sondę paliwa. Rzeczywiście nie można narzekać na jej działanie, gdyż działa bez zarzutu. Koszty spadły o około 10% co jest naprawdę sporą oszczędnością.
Przydaje się również do monitoringu pozycji moich pracowników.

Michał Sakiewicz Michał Sakiewicz

Mi znajomy polecił TransMobil Systems i jestem zadowolony z jakości usług jak i cen, które mi zaproponowali. Mają własne urządzenia, a aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze.

Aleksander Adult Aleksander Adult

GPS guardian ma fajny tego typu sprzęt. Kupiłem u nich lokalizator gps - fajna sprawa.
Aleksander Adult zmienił treść wpisu 27 sierpnia 2015

Marcin Wantyk Marcin Wantyk

Też jestem na zakupie w sklepie gps guradian. Utworzyłem nawet odpowiedni temat. Mam już wszystko uzgodnione z sprzedawcą. Mają mi to zamontować za jakiś czas koszt jest może spory ale mam nadzieje że w miarę szybko mi się to zwróci. Na początku myślałem że nie będzie mi się to opłacało ale kolega z forum całkiem niezły temat podrzucił gdzie wszystko jest wyjaśnione i pomogło mi to podjąć naprawdę dobrą decyzję! Teraz tylko czekać na efekty pracy tego gps. Mam nadzieje że też sobie zamontujcie takie coś!

Pozdrawiam!

Marcin Wetyra Marcin Wetyra

Finder, GPS Guardian, AutoGuard - naprawdę wszyscy są przekonani, że to prawdziwi użytkownicy tych GPSów wypowiadają się o nich, a nie sama firma :)
Wchodzę na parę różnych for dotyczących lokalizacji GPS i wszędzie klepią to samo, te same firmy. Aż się odechciewa nawet wchodzić na reklamowane strony.

WaskoDaGama Lenczyk WaskoDaGama Lenczyk

Na lokalizację gps natknąłem się przypadkiem – byłem pewien, że dwóch kierowców robi mnie w jajo, bo mieli duże przebiegi i wyjątkowo duże zużycie paliwa na służbowych autach (to byli handlowcy i mieli samochody też na weekend) . Założenie było takie, żeby nie musieli w piątek odstawiać aut i w poniedziałek po nie przyjeżdżać. Mogli też w weekend jeździć na zakupy itp. – to był taki bonus do pensji. Od jakiegoś czasu podejrzewałem ich ale nie umiałem tego im udowodnić – tłumaczyli się korkami, objazdami (mieli niekiedy trasy w innych województwach) ale nie umiałem ich złapać za przysłowiowy „rękaw”. Zdopingowała mnie nowa ustawa, według której trzeba było rozliczać jazdy z podziałem na służbowe i prywatne. Wpisałem w googlu : „lokalizowanie pojazdów” i wybrałem Finder - jest firma jedna z wielu takich, nie sugerujcie się akurat nimi, ja jestem zadowolony z efektów, no ale to moja opinia. Założyłem ten monitoring gps ale jeszcze przez dwa tygodnie nic nie mówiłem pracownikom. Był lipiec więc chciałem się poprzyglądać trasom jakie robią i spalaniu (wiadomo – latem klima więc większe zużycie, więc może to…). Przez dwa tygodnie szczęka opadała mi coraz niżej… Mam we flocie 17 samochodów i okazało się, że nie tylko tych dwóch delikwentów ale jeszcze kilku pomyka sobie w weekendy do kilkuset kilometrów – do rodzinki w Rzeszowie, nad morze, góry itp. A umowa przypominam była – nie wyjeżdżać z miasta, w weekend można na zakupy itp.. Dwa tygodnie skutecznie zweryfikowały moje zaufanie nawet do długoletnich współpracowników – okazało się też, że kradli paliwo (spalanie po CAN), a wysypał się jeden, że brali na stacjach oleje, wycieraczki itp. do prywatnych aut i inne „kwiatki”. Dlatego dla mnie taki system to teraz nie tylko źródło informacji, co trzeba w mojej flocie poprawić ale też pewnego rodzaju wykładnia uczciwości pracowników. A rzetelnych handlowców-kierowców potrafię mile nagrodzić np. kolejną pensją w miesiącu – gdy wyrabiają dla mnie dobry obrót ale też gdy nie oszukuje mnie na przejazdach.

Marcin Wetyra Marcin Wetyra

WaskoDaGama Lenczyk (2015-10-27 23:33:19)Na lokalizację gps natknąłem się przypadkiem – byłem pewien, że dwóch kierowców robi mnie w jajo, bo mieli duże przebiegi i wyjątkowo duże zużycie paliwa na służbowych autach (to byli handlowcy i mieli samochody też na weekend) . Założenie było takie, żeby nie musieli w piątek odstawiać aut i w poniedziałek po nie przyjeżdżać. Mogli też w weekend jeździć na zakupy itp. – to był taki bonus do pensji. Od jakiegoś czasu podejrzewałem ich ale nie umiałem tego im udowodnić – tłumaczyli się korkami, objazdami (mieli niekiedy trasy w innych województwach) ale nie umiałem ich złapać za przysłowiowy „rękaw”. Zdopingowała mnie nowa ustawa, według której trzeba było rozliczać jazdy z podziałem na służbowe i prywatne. Wpisałem w googlu : „lokalizowanie pojazdów” i wybrałem Finder - jest firma jedna z wielu takich, nie sugerujcie się akurat nimi, ja jestem zadowolony z efektów, no ale to moja opinia. Założyłem ten monitoring gps ale jeszcze przez dwa tygodnie nic nie mówiłem pracownikom. Był lipiec więc chciałem się poprzyglądać trasom jakie robią i spalaniu (wiadomo – latem klima więc większe zużycie, więc może to…). Przez dwa tygodnie szczęka opadała mi coraz niżej… Mam we flocie 17 samochodów i okazało się, że nie tylko tych dwóch delikwentów ale jeszcze kilku pomyka sobie w weekendy do kilkuset kilometrów – do rodzinki w Rzeszowie, nad morze, góry itp. A umowa przypominam była – nie wyjeżdżać z miasta, w weekend można na zakupy itp.. Dwa tygodnie skutecznie zweryfikowały moje zaufanie nawet do długoletnich współpracowników – okazało się też, że kradli paliwo (spalanie po CAN), a wysypał się jeden, że brali na stacjach oleje, wycieraczki itp. do prywatnych aut i inne „kwiatki”. Dlatego dla mnie taki system to teraz nie tylko źródło informacji, co trzeba w mojej flocie poprawić ale też pewnego rodzaju wykładnia uczciwości pracowników. A rzetelnych handlowców-kierowców potrafię mile nagrodzić np. kolejną pensją w miesiącu – gdy wyrabiają dla mnie dobry obrót ale też gdy nie oszukuje mnie na przejazdach.
Hmmm, prawdę mówiąc bardzo dużą naiwnością był fakt pozwalania pracownikom na zatzrymywanie służbowych samochodów przez weekend bez jakiegokolwiek monitoringu... Ale dobrze że wyciągneliście wnioski.

bartek kroczek bartek kroczek

Moim zdanie warto. Mój tata ma firmę transportową. Teraz będę miał trochę czasu to pomogę mu ją prowadzić, ale powiem wam że kierowcy to są tacy hamscy czasami, że masakra. Ojciec ma tylko busy, i naprawdę bardzo dobrze płacić a kierowcy i tak oszukują a raczej oszukiwali bo teraz mamy gps po montowane i jest stała kontro nad nimi. Ile razy tata miał przez ich kłamstwa i opieszałość musiał płacić ze nie dotrzymanie terminów. Albo szedł im na rękę i nadal idzie pozwalając zabierać samochodu do domu to znaczy że nie muszę zostawiać pod bazą firmy swoich osobowe i tracić swoje paliwo, to było źle i jakieś fuchy potem zamiast do wyjazdu dla firmy to auto zapakowane i całodniowe opóźnienie. Albo mandat złapany w czasie kiedy auto powinny stać. Wiele by tu wymieniać. Dlatego uważam że taki monitoring to super sprawa.

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Czy warto inwestować w system monitoringu gps?

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia