Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Czy warto inwestować w system monitoringu gps?

Dyskusja publiczna  |  65 wpisów  |  49 dyskutantów

Michaś Gareło Michaś Gareło

jesli juz w temacie monitoringu, mam flotis. Mam zalozony na 6 autach, kieorwcy o tym wiedzą, bo nie zamierzam tego kryć. Postoje i przerwy w odpowiednim czasie, zuzycie paliwe zgodne ze spalaniem i terminy transportu dotrzymane. Czego chcieć wiecej. Nie drogo, koszt który sie zwraca. Pozdrawiam

jacek placek jacek placek

Wg mnie oczywiście, że warto i to nie tylko do firmy, ale nawet dla siebie prywatnie, jako zabezpieczenie na złodzieja, jest za to niższe OC i jak sie pożycza komuś swoje auto to warto wiedzieć gdzie jest w razie czego. Data System Group ma fajną aplikację DS CarSpy do lokalizowania auta

Zobacz sobie oprogramowanie Flota Commandor od Data System Group http://www.datasystem.pl/pl/system-zarzadzania-flota do zarządzania flotą, bardzo duzo opcji, róznych funkcji do porównywania róznych pomiarów, wszystko własciwie zalezy od tego ile czujników zamontujesz, co chcesz monitorować, później możliwości i róznych kombinacji zestawiania ze soba róznych danych jest masa

Michał Borkucik Michał Borkucik

http://www.autoguard.pl/ Ma całkiem spoko ofertę. Bardzo pomocny system, jeżeli chcemy zaoszczędzić trochę paliwa i czasu. Optymalizacjia pracy zwiększyła się znacznie.

Michał Borkucik Michał Borkucik

Michał Borkucik zmienił treść wpisu 22 czerwca 2016

Wanda Kolik Wanda Kolik

bliski znajomy ma firmę spedycyjną i założył w niej monitoring GPS na pojazdy z Konsalnetu dzięki czemu ma oko na wszystkie pojazdy oraz możliwość analizowania poziomu benzyny i tras przebywanych przez kierowców- co prawda troszkę w to zainwestował ale jak się okazało zwróciło mu się to więc.. :)

Marian Stachowski Marian Stachowski

Znajomy z http://www.hksprojekt.com.pl/transport-wewnetrzny.html natomiast sam założył sobie moduły i korzysta z darmowych programów...

Marcin Wetyra Marcin Wetyra

Ja słyszałem dobre opinie o firmie ikol.pl. Mają rozwiązania dla firm, można dużo zaoszczędzić.

oczywiście, że tak. Pewnie już większość firm transportowych ma już taki monitoring, bo to podstawa działania firmy, nie tylko po to, żeby kontrolować swojego pracownika, ale po to, żeby obniżać koszty. Współpracuję z MW Spedition już kilka lat, spedycja z Poznania i wiem jak duże znaczenie ma kompleksowe działanie i nowoczesne technologie

Krzysztof Kowol Krzysztof Kowol

Ja jestem teraz na etapie testowania
Krzysztof Kowol zmienił treść wpisu 27 lutego

Witam,
Polecam system Web-Sat. Urządzenia w różnej specyfikacji, zależy od potrzeb od podstawowych funkcji takich jak lokalizacja, historia przejechanych tras, korytarzowanie, alerty i raporty aż do pobierania plików DDD i karty kierowcy on-line. System działa na mapach Google więc mamy dostęp między innymi do aktualnego natężenia ruchu co jest bardzo przydatne przy planowaniu tras. Możemy korzystać z map: drogowej, satelitarnej i hybrydowej ale też mamy dostęp do street view.
Przed zawarciem umowy warto skorzystać z darmowego, 30 dniowego testu, który pozwala na przykładzie własnego samochodu wypróbować cały wachlarz możliwości jakie daje powyższy system

Kontakt:
734-122-257
696-036-364
882 502 137

Iwona M Iwona M

Witam,
Polecam system Web-Sat. Urządzenia w różnej specyfikacji, zależy od potrzeb od podstawowych funkcji takich jak lokalizacja, historia przejechanych tras, korytarzowanie, alerty i raporty aż do pobierania plików DDD i karty kierowcy on-line. System działa na mapach Google więc mamy dostęp między innymi do aktualnego natężenia ruchu co jest bardzo przydatne przy planowaniu tras. Możemy korzystać z map: drogowej, satelitarnej i hybrydowej ale też mamy dostęp do street view.
Przed zawarciem umowy warto skorzystać z darmowego, 30 dniowego testu, który pozwala na przykładzie własnego samochodu wypróbować cały wachlarz możliwości jakie daje powyższy system

Kontakt:
734-122-257
696-036-364
882 502 137

Krzysztof Kowol Krzysztof Kowol

Oczywiście, że warto. Cały taki system poprawia jakość pracy całego zespołu i wszystkich kierowców. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki i możemy mieć podgląd na to, co się dzieje przez 24h/7. Firma Transmobil dodatkowo dba o to, aby z monitoringu można było korzystać na różnych urządzeniach. Dla mnie duży plus.

Marcin Wetyra Marcin Wetyra

Przetestowałem monitoring od ikol. Podoba mi się:
-umowa bezterminowa, więc mogę rezygnować w każdej chwili,
-opcje dodatkowe są do dowolnego wyboru, więc płacę tylko za to, co potrzebuję,
-system dostępny z przeglądarki,
-darmowe apki na telefon.
Dobre rozwiązanie zarówno dla prywatnego użytkownika, jak i dla firm.

Maciej Żurek Maciej Żurek

Jako właściciel małej firmy transportowej mogę stwierdzić, że systemy do monitoringu GPS bardzo dobrze się sprawdzają. Po pierwsze możemy analizować koszty a po drugie dobrze kontrolować pracowników. Od 2 lat współpracuje z hertzsystems i ich rozwiązaniami i jestem zadowolony. Lokalizacja GPS online dla zainteresowanych http://sklep.hertzsystems.com/lokalizacja-gps-online-do-samochodu

Jan Pawlak Jan Pawlak

Widzę, że trochę minęło od czasu pierwszego postu ale od siebie powiem, że pracuje w firmie gdzie jest Heartz System http://www.hertzsystems.com/product/monitoring-floty-pojazdow/ i generalnie jest to bardzo nowoczesne urządzenie, nigdy się nie zawiesiło, raporty gotowe no i na nich widać, że koszta utrzymania się zmniejszają. Monitoring powinien przede wszystkim ułatwiać zarządzanie pracą a co za tym idzie zmniejszeniem koszta utrzymania floty. Pozdrawiam.

PDA IT Solutions Oprogramowanie dla biznesu PDA IT Solutions Oprogramowanie dla biznesu

Witam,
Może odpowiedz trochę późna, ale chcielibyśmy zaproponować współpracę w tworzeniu Systemu TMS. Nasza firma PDA IT Solutions specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania webowego - tworzonego od podstaw na zlecenie i według potrzeb naszych klientów. Według nas to system powinien dostosować się do biznesu, a nie biznes do używanego oprogramowania. Systemy webowe obsługiwane są przez przeglądarkę internetową z dowolnego komputera czy telefonu.
Jednym z oferowanych aplikacji jest Autorski system TMS. Oferowany przez nas system TMS to dedykowany dla każdej firmy system zarządzania transportem umożliwiający współpracę w jednym miejscu wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Siłą naszej aplikacji jest ścisła integracja z innymi systemami wspierającymi działanie firmy, zwłaszcza z WMS (lub innym systemem tej klasy). Ważną kwestią jest wyposażenie systemu TMS w moduł monitorowania pojazdów i ładunków, który pozwala na automatyczne wysyłanie informacji o swoim położeniu i statusie do spedytora oraz bezpośrednio do klienta. Optymalne planowanie tras, łączenie przewozów, przeładunki i wiele innych funkcji czyni ten system potężnym narzędziem nie tylko dla dyspozytorów, lecz dla całej firmy.
Jeśli jest Pan zainteresowany to prosimy o kontakt w celu uzgodnienia dalszych szczegółów.
www.pdait.pl
Pozdrawiam,
Daria Kowalak, PM
biuro@pdait.pl
509-816-235

Załącznik

Tadeusz Nowak Tadeusz Nowak

Warto połączyć monitoring z odpowiednim zabezpieczeniem terenu przedsiębiorstwa, a do tego polecam ogrodzenia tymczasowe pełne, które zabezpieczą teren przed nieproszonymi gośćmi. Ja polecam te https://artefence.pl/ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-pelne/

Kamila Tas Kamila Tas

U mnie w firmie monitoring GPS firmy Transmobil stosuje się jako środek zapobiegawczy przed kradzieżą. Dzięki nim mogliśmy także wprowadzić nowe metody oszczędzania, a także obmyślić dobre rozwiązania dla jakości wykonywanych przez nas usług.

Adam Mazur Adam Mazur

Myślę, że warto. W sieci można znalaźć wiele różnych systemów.

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Czy warto inwestować w system monitoringu gps?

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia