Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Czy warto inwestować w system monitoringu gps?

Dyskusja publiczna  |  65 wpisów  |  49 dyskutantów

Łukasz Saperski Łukasz Saperski

Łukasz Saperski zmienił treść wpisu 28 września

Nie no, odpowiedz na pytanie jest super prosta, pewnie ze warto zainstalowac gpsy w ciezarowkach, dzięki temu będziesz wiedziec gdzie dokładnie przebywają kierowcy. chodzi nie tylko o zaufanie, czy jego brak dla pracownikow ale przede wszystkim o sprawy bezpieczenstwa. dochodzi nizsze oc itd. Hertz ma spoko system i z tego co zuaważyłam to wieksozc naszych przewoznikow z cargo.pl tego używa. jestesmy firma produkcyjna, zlecamy przewoz ladunkow wiec i dla nas sprawy bezpieczenstwa sa wazne. jasne, sa ubezpieczenia towarow itd ale ile przy tym stresow, lepiej zapobiegac

Kamila Tas Kamila Tas

Zdecydowanie warto inwestować w monitoring GPS. U siebie w firmie mam firmy TRANSMOBIL i spisują się rewelacyjnie. Właśnie dzięki nim uniknęłam kradzieży jednego z aut firmowych i złapałam złodzieja paliwa, pracującego u mnie.

Maciej Schopenhauer Maciej Schopenhauer

System monitoringu GPS może i stanowi dobrą inwestycję, ale myślę, że jeśli chodzi o zakład pracy, czy nawet część magazynową, warto postawić pieniądze na dobrą instalację grzewczą.

Za oknem już pojawiają się pierwsze przymrozki i zadbanie o system który zadba o odpowiednią dystrybucję gorącego powietrza https://www.prowent-bialystok.com/kominki/dystrybucja-goracego-powietrza/rury-elastyczne-i-przewody-izolowane/ może być kluczowy, dla funkcjonowania oddziału. W końcu chodzi też o dobro naszych pracowników.

u mnie w firmie tez taki funkcjonuje lokalizator GPS, moim zdaniem jest niezbednym narzędziem w naszej pracy, moge podać strone firmy gdzie kupowalismy (transmobil-gps.pl) . Płynnie działa , my w każdym razie nie potrzebujemy niczego innego.

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Czy warto inwestować w system monitoringu gps?

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia