Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Archiwum


Truck Forum 2019

2019/05/30
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na największe spotkania handlowe w branży transportowej. Zakup jednego biletu pozwoli Państwu uczestniczyć w kilku wydarzeniach, które mogą mieć w następnie wpływ na losy firmy. Przedstawiciele kilkunastu firm zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Część z nich opowie więcej o swoich wymaganiach podczas prelekcji, wszyscy będą oczekiwać na nawiązanie kontaktu w trakcie specjalnie przygotowanej Sesji Handlowej. Sesja Handlowa rozpocznie się po zakończeniu prezentacji (około godziny 16:30) i potrwa do czasu zakończenia ostatniej rozmowy biznesowej.  To nie wszystko. Zapraszamy również na szereg ciekawych prelekcji, m.in. dotyczących zatrudniania kierowców, debatę przewoźników z nadawcami oraz specjalne szkolenie dla branży TSL odbywające się pod hasłem: Rekrutacja - jak to przeżyć? Polityka zatrudniania pracowników w dobie braku kandydatów.

Trendownia 2019

2019/04/11 - 2019/04/12
Hotel Windsor - Jachranka
Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji. Adresowana jest do osób, które odpowiedzialne są w firmach za obszar produkcji lub logistyki, zarówno na szczeblu zarządu jak i na szczeblach dyrektorskich i menedżerskich. Dokładamy wszelkich starań aby nasza konferencja była rozpoznawalną i uznaną platformą wymiany poglądów o trendach w sieciach dostaw i produkcji. Dwudniowa konwencja pozwala na zaprezentowanie wielu najnowszych trendów w interesujący sposób. Trendownia to miejsce wielu nowych kontaktów biznesowych.

Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

2019/03/26
Hotel Vienna House Easy Katowice - Katowice
Technologie zawładnęły transportem. Firmy przewozowe, które nie śledzą nowinek i nie wprowadzają je do swoich codziennych działań wkrótce przestaną być konkurencyjne i będą po porostu bankrutować. W Internecie trudno znaleźć sensowne informacje na ten temat, publikacji nie ma za wiele, no chyba że ktoś czyta regularnie Truck&Business Polska lub odwiedza dedykowaną stronę www.technologiedlatransportu.pl Cóż począć? Jest na to rozwiązanie. Przyjść na konferencję odbywającą się pod hasłem "Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej".

Arena Produkcji 2019

2019/03/07
Haston City Hotel - Wrocław
Początek marca to już tradycyjny termin, w którym menedżerowie produkcji przybywają do Wrocławia, aby wziąć udział w spotkaniu ekspertów z dziedziny zarządzania zakładami produkcyjnymi. Szósta edycja konferencji Arena Produkcji przebiegać będzie pod hasłem Kierunek: Transformacja. Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnej dyskusji na temat zmian, jakie zachodzą w firmach produkcyjnych.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2018

2018/12/04
Warszawa - Warszawa
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji stała się już obowiązkową pozycją w kalendarzach przedstawicieli Top Managementu największych firm sektora TSL w Polsce. Dla lidera biznesu nie ma większego zaszczytu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Gala Logistyki Transportu i Produkcji jest właśnie takim wydarzeniem, podczas którego laury otrzymują najlepsi w branży. 5 grudnia, poznają Państwo wyniki oraz laureatów tegorocznej edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017, Supply Chain Designer 2018 oraz konkursu Produkt Innowacyjny 2018. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Manufaturing Summit 2018

2018/11/14
Haston City Hotel - Wrocław
14 listopada w Warszawie podczas konferencji spotkają się reprezentanci czołowych przedsiębiorstwz sektora produkcji, aby spojrzeć na przyszłość fabryk, zapoznać się z najnowszymi metodamizarządzania, najlepszymi praktykami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Kongres Transportowy 2018

2018/10/18
Hotel Airport Novotel - Warszawa
Prezentacja zapotrzebowań zakupowych firm hadlowych i produkcyjnych, Sesja Handlowa, prelekcje na wiele ciekawych tematów, szkolenie z bezpieczeństwa transportu, dyżury eksperckie, najnowsze produkty na rynku TSL. Można by tak wymieniać atrakcje jakie czekają Uczestników VI Kongresu Transportowego. Wszystko w towarzystwie blisko 200 osób z branży TSL, okraszone smacznym lunchem. A zatem... Zachęcamy do zapoznania się "czym chata bogata", a potem do szybkiego zapisywania. U nas First Minute jest znacznie tańsze niż Last Minute.

Advanced Supply Chain 2018

2018/09/20
Hotel Novotel AirPort Warszawa - Warszawa
Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain to projekt o zaawansowanych procesach i technologiach w łańcuchu dostaw. Wydarzenie jest efektem połączenia sił BVL - międzynarodowego stowarzyszenia, wiodącego prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0 oraz wpływowego wydawnictwa Eurologistics tworzącego dla menedżerów środowiska łańcuchów dostaw platformę wymiany informacji i inspiracji.

Prawo w transporcie 2018 – bezpłatne spotkanie dla przewoźników drogowych

2018/06/27
Vienna House Easy Angelo - Katowice
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska oraz portal Log24.pl zapraszają na wyjątkową konferencję: Prawo w transporcie 2018 – bezpłatne spotkanie dla przewoźników drogowych, która odbędzie się 27. czerwca w Katowicach. Konferencja dedykowana jest dla przewoźników transportowych z całej Polski.

Truck Forum 2018

2018/05/24
Hotel Airport Novotel - Warszawa
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na największe spotkania handlowe w branży transportowej. Zakup jednego biletu pozwoli Państwu uczestniczyć w kilku wydarzeniach, które mogą mieć w następnie wpływ na losy firmy. Przedstawiciele kilkunastu firm zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Część z nich opowie więcej o swoich wymaganiach podczas prelekcji, wszyscy będą oczekiwać na nawiązanie kontaktu w trakcie specjalnie przygotowanej Sesji Handlowej. Sesja Handlowa rozpocznie się po zakończeniu prezentacji (około godziny 15-15:30) i potrwa do czasu zakończenia ostatniej rozmowy biznesowej. Zapotrzebowanie zakupowe przedstawi kilkanaście firm handlowo-produkcyjnych. Na Truck Forum będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm jak: Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Ciech, Carrefour, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble Wójcik, Vox, Żabka Polska.

Trendownia 2018

2018/04/19 - 2018/04/20
Hotel Windsor - 05-140
Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji. Adresowana jest do osób, które odpowiedzialne są w firmach za obszar produkcji lub logistyki, zarówno na szczeblu zarządu jak i na szczeblach dyrektorskich i menedżerskich. Dokładamy wszelkich starań aby nasza konferencja była rozpoznawalną i uznaną platformą wymiany poglądów o trendach w sieciach dostaw i produkcji. Dwudniowa konwencja pozwala na zaprezentowanie wielu najnowszych trendów w interesujący sposób. Trendownia to miejsce wielu nowych kontaktów biznesowych.

Technologie w transporcie

2018/03/15
mHotel - Łódź
W najbliższych miesiącach może zajść wiele zmian istotnych dla działania polskich przewoźników działający na rynku europejskim, w tym zmiany organizacyjne i technologiczne. Zapraszamy na konferencję: „Technologie w transporcie”. Moc wiedzy technicznej a wstęp dla przewoźników za 0 złotych! Uczestnik dowie się między innymi się jak przygotować się na zmiany w prawie europejskim, co zrobić, by nowe technologie przynosiły oszczędności dla przedsiębiorstwa a także o korzyściach dla przewoźników z działań w social media. Ponadto odpowiemy na wiele ciekawych pytań, między innymi: Czy człowiek będzie musiał ustąpić miejsce pracy maszynie? Które narzędzie efektywnie mogą pomoć Państwa firmie transportowej? W jaki sposób technologie wspierają tankowanie paliwa? Dlaczego wdrożenie systemu TMS może być nieskuteczne i jak ustrzec się błędów? Po co samochodom osobowym tyle „elektroniki? A także na Pani/Pana pytanie.

Arena Produkcji 2018

2018/03/07
Haston City Hotel - Wrocław
Konferencja Arena Produkcji 2018 stanowi platformę, dzięki której przedstawiciele kadry menedżerskiej firm produkcyjnych, będą mieli okazję wymienić doświadczenia, związane z najnowszymi rozwiązaniami i najlepszymi praktykami dotyczącymi obszaru zarządzania produkcją oraz narzędziami i metodami wspomagającymi najważniejsze procesy operacyjne w fabryce.

Produktywny menadżer i kreatywny lider

2018/02/16
Golden Floor Plaza - Warszawa
Maciej Błaszak - Brain SpeakingFirma potrzebuje na każdym szczeblu ludzi z odwagą i umiejętnościami przyjęcia roli lidera, niezależnie od tego, czy są do tej funkcji formalnie desygnowani. Warsztaty mają na celu poznanie specyficznych postawy charakteryzujących przywódców, rozpoznawanie złożoności sytuacji biznesowych. Uczestnicy poznają działanie umysłu produktywnego menadżera (praca zadaniowa) i kreatywnego lidera (praca refleksyjna) i nauczą się projektowania pracy – łączenia mocnych stron produktywności i refleksyjności. Poznają metody zmieniania myślenia i zachowania swoich pracowników i klientów.

Polska premiera komputera mobilnego ZEBRA MC3300 z Androidem

2018/02/08
Centrum Konferencyjne ADGAR PLAZA - Warszawa
Zapraszamy do udziału w seminarium - Polska premiera komputera mobilnego ZEBRA MC3300 z Androidem

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2017

2017/12/07
Sofitel Victoria Warsaw - Warszawa
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji stała się już obowiązkową pozycją w kalendarzach przedstawicieli Top Managementu największych firm sektora TSL w Polsce. Dla lidera biznesu nie ma większego zaszczytu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Gala Logistyki Transportu i Produkcji jest właśnie takim wydarzeniem, podczas którego laury otrzymują najlepsi w branży. 7 grudnia, poznają Państwo wyniki oraz laureatów tegorocznej edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017, Supply Chain Designer 2017 oraz konkursu Produkt Innowacyjny 2017. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Manufacturing Summit 2017

2017/11/16
Haston City Hotel - Wrocław
Czwarta edycja Manufacturing Summit - wyjątkowego wydarzenia dla kadry zarządzającej firm produkcyjnych - będzie okazją do poznania zarówno możliwości, jakie przed producentami otworzy Czwarta Rewolucja Przemysłowa, jak też znalezienia remedium na problemy, z jakimi w fabrykach spotykamy się od lat.

V Kongres Transportowy, 12 października, Warszawa

2017/10/12
Hotel Novotel Airport - Warszawa
3, 2, 1, wystartowaliśmy z zapisami na Kongres Transportowy. Jedno z największych wydarzeń dla firm transportowych i całej branży TSL na rynku odbędzie się po raz piąty, tym razem 12. października, w Hotelu Airport Novotel przy ul. 1. sierpnia 1 w Warszawie. Żeby nie szukać w kalendarzu, to czwartek, jak zawsze tuż przed piątkiem. Wśród atrakcji m. in.: - poznawanie przyszłych klientów podczas Sesji Handlowej, - prezentacje zapotrzebowania zakupowego nadawców - dyżury ekspertów od leasingu, ubezpieczeń, z kancelarii transportowej, kancelarii prawnej, - szkolenie coachingowe - prelekcje mogące pomóc przewoźnikom w codziennej działalności - najnowsze produkty na rynku

Advanced Supply Chain

2017/09/21
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain to wspólne przedsięwzięcie dwóch organizacji. Wydarzenie jest efektem połączenia sił BVL - międzynarodowego stowarzyszenia, wiodącego prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0; oraz wpływowego wydawnictwa Eurologistics tworzącego dla menedżerów środowiska łańcuchów dostaw platformę wymiany informacji i inspiracji.

Truck Forum&Awards 2017

2017/06/08
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Szanowni Państwo, Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - największe spotkanie handlowe w branzy transportowej. To już 24 maja w Warszawie. W tegorocznej edycji Truck Forum&Awards weźmie udział kilkanaście firm, które zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne - podczas prelekcji oraz "Sesji handlowej". Oprócz prezentacji zapotrzebowania handlowego, omówione zostaną ciekawe zagadnienia merytoryczne, w osobnej sali przeprowadzimy szkolenie z negocjacji, zaprosimy do skorzystania z "Pogotowia prawnego", przedstawimy laureatów programu „Najlepsze rozwiązania dla transportu”. To wszystko w jeden dzień, w ramach jednego biletu, który w dodatku "otwiera drzwi" do restauracji, gdzie zaprosimy na smaczny lunch.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna