Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Organizatorzy

Logistyka Produkcji
Logistyka Produkcji

Arena Produkcji 2019

Arena Produkcji powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony menedżerów firm produkcyjnych, którzy coraz częściej poszukują nowych możliwości poprawy efektywności w podległych im obszarach, szukają inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i wsparcia przy rozwiązywaniu istotnych problemów na produkcji.

 

Spotkania w szerokim gronie ekspertów i reprezentantów firm produkcyjnych, dzielących się swoimi doświadczeniami z różnych branż, zwiększa szanse na wybranie właściwej drogi działania. Dlatego też, prócz dbania o atrakcyjną tematykę części plenarnej, dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia okazji do kameralnych spotkań, podczas których można podyskutować o wybranych zagadnieniach.

 

Transformacja to hasło, które w programie wydarzenia traktujemy wielowymiarowo. Już Heraklit z Efezu mówił, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Firmy produkcyjne, zmuszone do stałego usprawniania swoich działań, monitorowania i oceny możliwości nowych technologii oraz walki z nieustanną presją kosztową, doceniają prawdziwość tego aforyzmu jak nikt inny.

 

Arena Produkcji ma wspomóc uczestników w poradzeniu sobie z takimi zagadnieniami jak optymalizacja procesów fabryce, wdrażanie założeń Przemysłu 4.0, skuteczne planowanie operacji, dostawanie się do nowych realiów na rynku pracy czy też umiejętne tworzenie synergii między działalnością fabryki a całym łańcuchem dostaw.

Partnerzy

3DGence
3DGence
ABC Akademia
ABC Akademia
Coima
Coima
ORSOFT GmbH
ORSOFT GmbH
Dachser
Dachser
Getinge IC Production Poland
Getinge IC Production Poland
Hilding Anders Polska
Hilding Anders Polska
Inspire4Results
Inspire4Results
SSI SCHÄFER
SSI SCHÄFER
TechData
TechData
Autodesk
Autodesk
Work Service
Work Service
Dr Coster
Dr Coster
Panattoni Europe
Panattoni Europe
eq system
eq system

Relacje

Relacja z konferencji: Arena Produkcji 2019

Data: 2019/03/07
Autor: Witold Zygmunt
Wszystkie odcienie transformacji Kierunek:Transformacja – takie hasło przyświecało szóstej edycji konferencji Arena Produkcji. Szerokie grono menedżerów i specjalistów,