GALA Logistyki Transportu i Produkcji 2023

30/11/2023

Program konferencji

W tym roku zapraszamy Państwa do spędzenia Andrzejek w wyjątkowej atmosferze.

30 listopada 2023 w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, odbędzie się XXII edycja Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, najważniejsze wydarzenie, stanowiące podsumowanie roku, podczas którego będziemy celebrować sukcesy branży TSL i pielęgnować relacje biznesowe. Nie może Państwa tam zabraknąć!

Głównym pretekstem do spotkania będzie ogłoszenie wyników badania Operator Logistyczny Roku, programu Supply Chain Designer oraz konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji.
Po raz pierwszy poznamy też zwycięzców nowego w programie Gali konkursu – Green Designer.

Program Operator Logistyczny Roku to bezprecedensowe badanie, w którym wskazywane są firmy logistyczne zbierające najlepsze opinie wśród swoich klientów. Wejście na scenę po odbiór „logistycznego Oskara” to moment, który na zawsze pozostaje w pamięci i motywuje biznesowych liderów do dalszego doskonalenia działań swoich i swojej firmy.

Podczas uroczystości wyłonimy laureatów programu Supply Chain Designer oraz konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji. Supply Chain Designer to program badawczy promu­jący najbardziej nowatorskie projekty, wdrażane w firmach produkcyjnych i handlowych.

Z kolei Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji to konkurs skierowany do firm, które tworzą innowacyjne rozwiązania, wspierające biznes w optymalizacji kosztów i zwiększaniu wydajności.

Miano najważniejszego wydarzenia dla branży TSL to zasługa dwóch dekad istnienia Gali oraz prestiżu, jaki wiąże się z wręczanymi nagrodami przedstawionych unikatowych badań rynkowych, dzięki którym monitorujemy stan naszej branży i wskazujemy liderów w poszczególnych obszarach.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to przede wszystkim święto branży TSL i okazja do spotkania osób, które decydują o kształcie i kierunkach rozwoju branży TSL, dla których biznes to nie tylko cyfry, ale przede wszystkim relacje.

Lata pracy nad formułą wydarzenia sprawiły, że jesienne spotkanie jest już pozycją obowiązkową w kalendarzach a rosnąca ilość gości przybywających corocznie do Warszawy, świadczy nie tylko o sukcesie Gali, ale też o stale wzmacnianym znaczeniu Polski w skomplikowanej układance, jaką są globalne łańcuchy dostaw.

Nie może Państwa tam zabraknąć!

Do zobaczenia w Warszawie!

Zarejestruj swój udział na stronie wydarzenia https://www.galalogistyki.pl/