Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Organizatorzy

Truck&Business Polska

Truck Forum 2018

To będzie jedno z największych wydarzeń branżowych w roku. Zapraszamy na największe spotkanie handlowe w branży transportowej, które odbędzie się 24. maja w Warszawie. W tegorocznej edycji Truck Forum 2018 weźmie udział kilkanaście firm, które zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Zdobyte informacje będzie można wykorzystać podczas Sesji Handlowej - rozmów menedżerów transportu z nadawcami transportu. Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami takich firm jak: Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Carrefour, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble Wójcik, Vox, Żabka Polska.

Oprócz prezentacji zapotrzebowania zakupowego będzie wiele innych atrakcji. 

  • Prelekcje z dziedziny HR w transporcie. Zatrudniać pracowników z Europy Wschodniej można samodzielnie i z pomocą pośrednika. Co jest bardziej korzystne i jak przeprowadzić działania? Mamy eksperta, który odpowie na to pytanie.
  • Opinie prawne w ważnych sprawach. Opłacalność i sens mediacji w branży transportowej, kiedy warto poprosić fiskusa o interpretację podatkową, jak zabezpieczyć się na wypadek niewypłacalności klienta. O wymienianych zagadnieniach warto posłuchać, a potem porozmawiać podczas indywidualnych rozmów z pracownikami kancelarii prawnych.
  • Szkolenie interpersonalne. Specjalne szkolenie, które pomoże menedżerom i specjalistom branży TSL pracować efektywniej a zarazem w sposób bardziej komfortowy - to kolejna atrakcja Truck Forum. Porozmawiamy o wpływie efektywności pracy szefa, menedżera i specjalistów na skuteczność zespołu, elastyczności i stylach zarządzania, zachowaniach członków teamu. Zajęcia dedykowane branży TSL poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team.
  • Rozmowy z ekspertami branży TSL na stoiskach partnerów konferencji.
  • Szkolenie z pierwszej pomocy – każdy będzie mógł się dowiedzieć czegoś nowego i sprawdzić czy wie jak ratować życie. Truck&Business Polska bierze udział w kampanii Pierwszopomocni.pl.

Partnerzy

BMW Bavaria Motors
Cargonexx
TimoCom
PEMA
TRIMBLE
COLIAN LOGISTIC
Tels
PROFIKA BROKER
ARGON LEGAL
Ecol-Unicon
Kaufland
LAFARGE
anwil
INFO PRACA
Prawnicy Transportu PL
TLP
ZSPD
OZPD

Patroni

LOG24
cargo.pl
cargo news
edroga

Relacje

Relacja z konferencji: Truck Forum 2018

Data: 2018/05/24
Autor: Tomasz Czarnecki
Strefa handlu i merytoryki Spotkania handlowe, potrzeby zakupowe, finanse, prawo, zarządzanie – gdyby do zrelacjonowania Truck Forum 2018 należało użyć tylko kilku wyrazów, właśnie