Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Truck Forum 2019

Zapraszamy na największe spotkanie handlowe w branży transportowej, które odbędzie się 30. maja w Warszawie w Hotelu Airport Novotel. W Truck Forum 2019 weźmie udział kilkanaście firm, które zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Zdobyte informacje będzie można wykorzystać podczas Sesji Handlowej - rozmów menedżerów transportu z nadawcami transportu. 

Na Truck Forum będzie można spotkać między innymi przedstawicieli firmy Bakalland, Delecta, Intersnack Poland, Sante, Walstead, Anwil, Carrefour, Ciech, Coca Cola HBC, Meble Wójcik, Pekabex, Żabka Polska. Zapotrzebowanie przedstawi także spedytor Expeditors Polska. 

Oprócz prezentacji zapotrzebowania zakupowego zapewniamy wiele innych atrakcji.

  • Prelekcje dotyczące zatrudniania kierowców - zarówno tych z Polski jak i z Nepalu, Indii, Kazachstanu. Zatrudniać ich można samodzielnie, można też skorzystać z oferty pośredników. Co jest bardziej korzystne i jak przeprowadzić działania? Mamy eksperta, który odpowie na te pytanie.
  • Zmiana modelu współpracy między nadawcą a przewoźnikiem, spedytorem - debata. W debacie wezmą udział przedstawiciele przewoźników, nadawców oraz spedytorów. Porozmawiamy o tym, czy w dobie obecnych zmian na rynku transportowym nadawcy powinni być elastyczni na problemy transportowców.
  • Jak rekrutować pracowników - specjalne szkolenie dla branży TSL. Specjalne szkolenie, które pomoże menedżerom i właścicielom firm z branży TSL rekrutować w sposób efektywny, radząc sobie z problemami braków na runku pracy. Zajęcia poprowadzą przedstawicielki firmy Hays Poland. 
  • Odwołanie od kary za przekroczenie nacisku osi. Czyli o tym, że polscy prawodawcy działanią niezgodnie z unijmymi i jest szansa na odzyskanie pieniędzy za niesłusznie wlepione mandaty.
  • Opinie i interpretacje prawne. Przedstawiciele kancelarii prawnych będą pełnić dyżury, czekając na rozmowy z przewoźnikami. Zachęcamy do zabrania stosownej dokumentacji.
  • Rozmowy z ekspertami branży TSL na stoiskach partnerów konferencji.
  • Lunch i pozytywna atmosfera.