Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Nowa organizacja DKV
  •   

26 stycznia 2011   Halszka Gwiżdż
Nowa organizacja DKV EGRIMA Holding to nowy koncern, który zrzesza cztery spółki.
 

Holding tworzy DKV Euro Service – operator kart paliwowo-serwisowych, REMOBIS Refund Service – zajmuje się zwrotem VAT i MOS Mobility Outsourcing Service – odpowiada za rozliczenia. Czwarta spółka, EGRIMA Business Center, odpowiedzialna za wizerunek całej grupy.


EGRIMA Business Center pełni rolę wewnętrznego usługodawcy holdingu. Świadczy usługi w zakresie IT, marketingu i zakupów dla firm należących do grupy. Nie występuje w związku z tym na rynku jako marka samodzielna.

Koncern EGRIMA Holding, z siedzibą w Düsseldorfie, pełni rolę strategicznego „parasola” grupy. Zajmuje się marketingiem globalnym, kontroluje działania spółek oraz jej narzędzia komunikacji. Na jego czele stoi Alexander Trautmann. Pełni on jednocześnie rolę prezesa zarządu DKV Euro Service.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.