Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Certyfikat dla AutoGuard
  •   

26 kwietnia 2011   Przemysław Ozga
Certyfikat dla AutoGuard Spółka AutoGuard została nagrodzona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Do grona wyróżnionych należą firmy, których dane finansowe gwarantują wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej.
 

Firma AutoGuard została nagrodzona przez Dun & Brandstreet Poland najwyższą oceną stabilności firmy 2009 roku. Certyfikat został przyznany na podstawie analizy moralności płatniczej według programu DunTrade, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest nadawany od czerwca 2010 roku. Dun & Bradstreet posiada największą na świecie bazę zawierającą informacje o ponad 145 mln firmach z całego świata.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.