Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Przebudowa Kanału Portowego w Porcie Gdynia
  •   

26 kwietnia 2011   Halszka Gwiżdż
Przebudowa Kanału Portowego w Porcie Gdynia Z końcem marca Zarząd spółki Morskiego Portu Gdynia zakończył realizację inwestycji "Przebudowa Kanału Portowego w Porcie Gdynia".
 

Podstawowym celem projektu było zwiększenie wielkości dopuszczalnego zanurzenia dla statków oraz poprawa warunków nawigacyjnych w Porcie Gdynia. W ramach zrealizowanej inwestycji wykonano prace czerpalne w Kanale Portowym, pogłębiono i zwiększono średnicę obrotnic portowych, przebudowano sześć nabrzeży i Głowicę Ostrogi Pilotowej, pogłębiono dno przy nabrzeżach.  Przebudowa Kanału Portowego poprzez jego pogłębienie do docelowej głębokości -13,5 m pozwala na obsługę statków o całkowitym zanurzeniu do 13 metrów przy nabrzeżu Holenderskim i 12,7 metra przy Helskim I . Uzyskano również znaczące zwiększenie głębokości przy nabrzeżach Francuskim, Norweskim i Słowackim. Inwestycja uzyskała dofinansowanie z Unii Europejskiej - ze Środków Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko - w kwocie 53,73 mln zł.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.