Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Messer Eutectic Castolin w Diamond Business Park Gliwice
  •   

12 lutego 2013   Przemysław Ozga
Messer Eutectic Castolin w Diamond Business Park Gliwice Messer Eutectic Castolin Sp. z o.o. (MEC) przeniesie siedzibę do Diamond Business Park Gliwice. W transakcji właściciela obiektu reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
 

Messer Eutectic Castolin dostarcza technologie napraw i regeneracji związane ze spawaniem, lutowaniem, natryskiem termicznym, płytami trudnościeralnymi. MEC Polska z siedzibą w Gliwicach jest częścią holdingu Messer Eutectic Castolin będącego własnością Stefana Messera, do którego należy również holding MIG – producent gazów technicznych. Oddział tego holdingu Messer Polska z centralą w Chorzowie ma swoje oddziały w Warszawie, Policach, Poznaniu, Środzie Wielkopolskiej i Rybniku.

Diamond Business Park Gliwice jest nowoczesnym parkiem przemysłowym, zlokalizowanym w Podstrefie Gliwickiej należącej do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, niedaleko węzła Kleszczów autostrady A4. Obiekt oferuje do wynajęcia magazyny i hale produkcyjne oraz nowoczesne pomieszczenia biurowe i socjalne. Pięć budynków Diamond Business Park Gliwice dysponuje łączną powierzchnią 46 tys. mkw.

Dla MEC wybudowany zostanie kolejny budynek, który pomieści reprezentacyjne biura i centrum szkoleń, zakład produkcyjny oraz halę magazynową o łącznej powierzchni prawie 5.000 mkw. Budowa obiektu rozpocznie się w 2013 r., najemca planuje przeprowadzkę rok później.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.