Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

TransPoland – największe w tej części Europy wydarzenie w branży TSL już po raz trzeci
  •   

22 października 2015   Witold Zygmunt
TransPoland – największe w tej części Europy wydarzenie w branży TSL już po raz trzeci W dniach od 4 do 6 listopada 2015 r. w Warszawskim Centrum Expo XXI obędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki TransPoland, podczas której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oraz usługi dla sektora TSL i nie tylko.
 

Wydarzeniem przewodnim tegorocznej edycji będzie konferencja TransPoland: “Transport kluczowym ogniwem w wymianie handlowej wschód-zachód”, nad którą patronat honorowy objęły m.in. Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Co jeszcze przygotowali organizatorzy:

Gospodarcze spotkanie 21 izb handlowych: to unikalna okazją aby wymienić kontakty biznesowe, uzyskać szczegółową wiedzę na temat potencjału konkretnych rynków oraz skonsultować poszczególne przepisy w handlu zagranicznym.

 

Stoiska wystawców: swoje produkty i rozwiązania przedstawią: firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne (kolejowe, drogowe, morskie, lotnicze), producenci taboru transportowego, wytwórcy części i podzespołów, producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów, producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

 

Punkty konsultacji handlowej: zaoferują praktyczne wsparcie w zakresie wymiany handlowej z: Rosją, Białorusią, Kazachstanem i Ukrainą.

 

Trans Poland 2015 w liczbach:

  • ponad 100 wystawców z 20 krajów
  • 6 wydarzeń specjalnych
  • obecność ponad 20 izb handlowych
  • 3500 profesjonalnych odwiedzających (15% zagranicznych odwiedzających)

Targi TransPoland dają kompleksowy przegląd branży transportowej i logistycznej. Przyjdź i poznaj najnowsze trendy!

 

Zarejestruj się już dziś! Więcej na temat uczestnictwa na http://trans-poland.pl/rejestracja-on-line/

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.