Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Zmiana zarządu PZL Sędziszów S.A.
  •   

27 lutego 2015   Witold Zygmunt
Zmiana zarządu PZL Sędziszów S.A. 23 lutego 2015 r. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej PZL Sędziszów S.A. która odwołała z funkcji prezesa zarządu pana Bogusława Satławę i z funkcji członka zarządu Pana Tomasza Łyczko oraz powołała nowy zarząd.
 

Prezesem zarządu został Pan Adam Sikorski, a członkiem zarządu pan Grzegorz Tomasik. Decyzją zarządu został powołany prokurent w osobie pani Marzeny Róg.

 

Nowy prezes – Adam Sikorski pełni obecnie funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Unimot S.A. i prezesa zarządu Unimot Express Sp. z o.o. Z PZL Sędziszów S.A. związany od momentu prywatyzacji w 2012 roku, gdzie do tej pory pełnił funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej.

 

Pan Adam Sikorski jest absolwentem Akademii Polonijnej w Częstochowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. W 2011 r. ukończył studia podyplomowe Executive MBA, a w 2013 r. otrzymał dyplom ukończenia studiów Executive Doctor of Business Administration - EDBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

 

Od roku 1992 r. współtworzy Grupę Kapitałową Unimot. W 1999 r. został prezesem zarządu Unimot Truck Sp. z o.o., a w 2010 r. objął funkcję dyrektora UC Energy Ltd w Nikozji. Reprezentuje Unimot Express Sp. z o.o. od chwili jej założenia. Funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Unimot S.A. pełni od 2011 r.

 

Członek zarządu spółki – Grzegorz Tomasik jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Informatyki i Elektroniki. Po studiach rozpoczął pracę w WSK PZL Rzeszów, gdzie przez 11 lat zajmował kolejno stanowiska: kontroler jakości, koordynator nowych uruchomień, menedżer ds. projektu, kierownik oddziału produkcyjnego. Następnie był kierownikiem produkcji w Plastwag Mielec. Z PZL Sędziszów S.A. związany od 2014 r., gdzie do tej pory pełnił funkcję dyrektora ds. produkcji.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.