Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Historyczny rekord gliwickiej fabryki Opla
  •   

22 grudnia 2016   Witold Zygmunt
Historyczny rekord gliwickiej fabryki Opla Gliwicki zakład General Motors Manufacturing Poland ma powody do satysfakcji. Pomimo faktu, że 2016 rok jeszcze nie dobiegł końca, już wiadomo, że będzie on rekordowy pod względem liczby wyprodukowanych tu samochodów.
 

We wtorek z linii produkcyjnej zakładu zjechał 200 000. samochód wyprodukowany w tym roku. Jest nim czerwony Opel Astra z silnikiem 1.6 l Turbo o mocy 200 KM.

 

- To najlepszy roczny wynik produkcji w całej historii naszego zakładu, czyli od 1998 roku. - mówi Andrzej Korpak, dyrektor generalny zakładu General Motors Manufacturing Poland Gliwice i Tychy (GMMP) oraz General Motors Powertrain Szentgotthard. - Sukces Astry to powód do dumy dla naszego zespołu. Udowodniliśmy, że w Gliwicach powstają auta o jakości na najwyższym, światowym poziomie. – dodaje Andrzej Korpak.

 

Opel Astra cieszy się obecnie ogromnym powodzeniem w całej Europie i mocno winduje sprzedaż marki, ma również największy udział w produkcji gliwickiego zakładu. Nowa generacja Astry, to jeden z bestsellerów w gamie Opla. Od debiutu rynkowego Opel otrzymał już ponad 320 000 zamówień na kompaktową Astrę hatchback oraz Astrę Sports Tourer.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.