Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Danfoss Saginomiya od 15 lat produkuje w Polsce
  •   

6 listopada 2017   Witold Zygmunt
Danfoss Saginomiya od 15 lat produkuje w Polsce Spółka joint venture Danfoss Saginomiya obchodzi 15. rocznicę działalności w Polsce. Przez te lata firma odegrała znaczącą rolę w produkcji i dostarczaniu miniaturowych wyłączników ciśnieniowych dla branży chłodniczej.
 

Danfoss Saginomiya powstała w 2002 roku z inicjatywy dwóch udziałowców - Danfoss A/S i Saginomiya Seisakusho, Inc. Spółka zajmuje się produkcją miniaturowych wyłączników ciśnieniowych, dedykowanych do aplikacji chłodniczych i klimatyzacyjnych jako elementy sterujące oraz bezpieczeństwa.

 

Siedziba spółki mieści się w Grodzisku Mazowieckim, na terenie należącym do firmy Danfoss Poland. Proces produkcyjny odbywa się pod nadzorem wykwalifikowanego personelu z Saginomiya Japan oraz Danfoss Poland. Jeden z głównych elementów presostatu jest produkowany w czystym pomieszczeniu, zapewniając niezawodność, wysoką wydajność oraz żywotność, zgodnie ze specyfikacją produktu przez cały okres użytkowania. Łącznie, około 80 osób jest zaangażowanych w procesy wytwarzania i wspierające.

 

„Stanowimy młody, dynamiczny zespół, który dzięki transferowi techniki i technologii oraz wysokim kompetencjom przyczynia się do realizacji celów, dostarczając na czas wysokiej jakości produkty” – mówi Piotr Sochacki, Dyrektor Generalny Danfoss Saginomiya.

 

W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie na produkty, od 2005 roku, ponad dwukrotnie wzrosły moce produkcyjne do poziomu 2,5 mln produktów rocznie.

 

Sprzedaż wyrobów jest realizowana poprzez kanały dystrybucji Danfoss i Saginomiya na całym świecie. Macierzystym rynkiem nadal jest Europa, ale dzięki udziałowcom prowadzona jest ekspansja w pozostałych regionach (Ameryka i Środkowy Wschód). Efektem dynamicznego wzrostu sprzedaży w pierwszych latach działalności jest stabilizacja i wzrost organiczny na poziomie 3-5% rocznie.

 

W ubiegłym roku, spółka Danfoss Saginomiya dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie mazowieckim.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.