Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

90 000 pojazdów MAN z Niepołomic
  •   

21 marca 2017   Witold Zygmunt
90 000 pojazdów MAN z Niepołomic W dniu 14 marca 2017 fabryka pojazdów ciężarowych MAN Trucks w Niepołomicach świętowała kolejne wyjątkowe wydarzenie. Z linii produkcyjnej zjechała ciężarówka o numerze 90 000.
 

Jubileuszowy egzemplarz to ciągnik MAN TGS 18.420 4x2 BLS - TS, który został odebrany przez prezesa firmy Sachs Trans, pana Marka Sachs. Uroczystość ta miała wyjątkowy charakter, gdyż uczestniczyły w niej również żona oraz dzieci Prezesa Sachs Trans, którzy wspólnie kierują tym rodzinnym przedsiębiorstwem transportowym. Wszyscy goście wzięli udział w zwiedzaniu niepołomickiego zakładu, odbierając z linii finiszu zamówiony przez siebie pojazd.

 

Mieli również okazję uroczyście dokręcić śruby w kole swojego pojazdu. Firma posiada już w swojej flocie ok. 50 pojazdów z logo lwa. Są to głownie pojazdy MAN TGX EfficientLine3 18.460 i 18.500, ale również ciągniki do transportu ciężkiego MAN TGX 26.500 6x2/4 BLS, znajdujące zastosowanie w transporcie dalekobieżnym w kraju i za granicą. Odebrany z fabryki MAN w Niepołomicach ciągnik o numerze 90 000 jest jednym z partii 80 zamówionych w tym roku przez firmę pojazdów.

 

- Bardzo się cieszę, że ten jubileuszowy pojazd, wyjeżdżający z naszej fabryki w Niepołomicach trafia do firmy Sachs Trans. Jesteśmy dumni, że marka MAN pojawia się we flocie tak dużego i znanego przewoźnika. Nasze relacje biznesowe wzmacnia fakt, że kilka dni wcześniej podpisaliśmy umowę o współpracy serwisowej - powiedział Piotr Stański, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska.

 

W otwartej 10 lat temu, w październiku 2007 roku, fabryce w Niepołomicach powstają pojazdy klasy ciężkiej TGX i TGS. Trafiają na rynki całej Europy, a serie TGX WW i TGS WW również poza jej granice.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.