Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

SpaceFactory w nowej odsłonie
  •   

20 kwietnia 2017   Anna Prachnio
SpaceFactory w nowej odsłonie Firma SpaceFactory specjalizująca się w projektowaniu, budownictwie oraz doradztwie dla sektora nieruchomości magazynowo-przemysłowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej.Do zapoznania się z nową odsłoną SpaceFactory...
 

Do zapoznania się z nową odsłoną SpaceFactory zapraszamyna stronę: www.spacefactory.eu

Korzenie firmy sięgają 2009 r. Zespół SpaceFactory z sukcesem przeprowadził liczne projekty związane z budową, adaptacjami oraz doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni ponad 3,5 miliona m2, działając na zlecenie zarówno właścicieli, jak i najemców nieruchomości.

Doświadczenie zawodowe zespołu SpaceFactory liczy łącznie ponad 50 lat. Udziałowcy SpaceFactory zdobywali je, pracując oraz pełniąc funkcje zarządcze w międzynarodowych firmach deweloperskich i inwestycyjnych działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

W SpaceFactory doskonale rozumiemy cele biznesowe, które stawiają sobie zarówno właściciele nieruchomości, jak i najemcy, dlatego wartość dodana tworzona poprzez kreatywne i optymalne kosztowo rozwiązania techniczne jest zawsze w centrum wszystkich realizowanych przez nas projektów.

Zapraszamy!

www.spacefactory.eu

Załączniki

Załącznik nr 1
Załącznik nr 1
  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.