Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Kolejne rozbudowa Kirchoff w Gliwicach
  •   

20 września 2017   Witold Zygmunt
Kolejne rozbudowa Kirchoff w Gliwicach Firma Kirchoff Automotive po raz kolejny inwestuje w Podstrefie Gliwickiej. Na rozbudowę zakładu przy ul. Alfreda Nobla spółka planuje przeznaczyć około 20 mln EUR.
 

Kirchoff Automotive zainwestuje w produkcję części i podzespołów metalowych do nadwozi samochodów osobowych. W latach 2017-2019, kosztem szacowanym na ok. 20 mln EUR, wybuduje dwie nowe hale produkcyjne (tłocznię i zgrzewalnię) oraz budynek biurowy. Łączna powierzchnia nowych obiektów wyniesie ok. 7.5 tys. m2. Spółka zatrudnia obecnie 750 osób. W związku z rozbudową pracę znajdzie co najmniej kolejnych 20 osób.

 

Kirchoff Automotive jest częścią międzynarodowej grupy Kirchoff, jednego z najaktywniejszych zagranicznych inwestorów w naszej strefie. Firma produkuje podzespoły dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Najwięksi klienci zakładu Kirchoff Automotive w Gliwicach to Opel/Vauxhall, Ford, BMW, grupa VW w tym Skoda, Porsche, Audi, także Daimler, PSA, Renault.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.