Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Prologis sprzedaje Prologis Park Galanta-Gáň
  •   

28 września 2017   Kinga Wiśniewska
Prologis sprzedaje Prologis Park Galanta-Gáň Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, poinformował wczoraj o sprzedaży Prologis Park Galanta-Gáň na Słowacji firmie CNIC Corporation Limited („CNIC”).
 

Prologis Park Galanta-Gáň składa się z czterech budynków klasy A o łącznej powierzchni 240 000 mkw. Wszystkie obiekty są w pełni wynajęte. Transakcja obejmuje również realizację obiektu typu BTS, o powierzchni 7 000 mkw., dla dostawcy usług logistycznych w zakresie recyklingu przemysłowych odpadów tworzyw sztucznych. Inwestycja ta jest obecnie w budowie.

 

Zlokalizowany w pobliżu trasy E571 Park Galanta-Gáň gwarantuje łatwy dostęp do Bratysławy przez autostradę D1 oraz dogodne połączenia drogowe z Austrią, Węgrami oraz Czechami.- Wraz z realizacją dwóch obiektów typu BTS Prologis zakończył rozbudowę parku – powiedział Martin Polák senior vice president i szef regionalny Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej. - Jesteśmy gotowi na podjęcie kolejnych kroków we wdrażaniu naszej długoterminowej strategii inwestycyjnej dla regionu.

 

Prologis reprezentowały Kinstellar oraz JLL, a firmę CNIC Dentons oraz Colliers.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.