Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

BMZ Poland nadal inwestuje
  •   

12 stycznia 2018   Witold Zygmunt
BMZ Poland nadal inwestuje Po budowie nowej siedziby, biur i magazynów przy ul. Einsteina w gliwickiej podstrefie przyszedł czas na rozbudowę. BMZ Poland planuje wzniesienie hali magazynowo-montażowej z budynkiem administracyjnym. Nowa inwestycja z pewnością zwiększy zatrudnienie w spółce.
 

BMZ Poland jest częścią BMZ the Innovation Group, wiodącego na globalnym rynku dostawcy inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii w oparciu o technologię litowo-jonową. Firma specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów bateryjnych, w tym systemów podtrzymywania i magazynowania energii.

 

Produkowane przez nią baterie litowo-jonowe znajdują zastosowanie m.in. w aplikacjach medycznych, elektrycznych rowerach i skuterach, elektronarzędziach i pojazdach hybrydowych. BMZ Poland wchodzi w skład konsorcjum „Polski E-BUS”, powołanego z inicjatywy partnera – firmy Ursus Bus. Konsorcjum powstało w celu realizacji projektu budowy innowacyjnego autobusu elektrycznego.

 

Teraz spółka planuje poszerzenie oferty o produkcję zestawów akumulatorowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Wiąże się to z rozbudową – BMZ Poland wybuduje nową halę magazynowo-montażową i zatrudni kolejnych pracowników. Inwestycja zajmująca około 15 000 m2 powierzchni użytkowej rozpocznie się na przełomie lata i jesieni 2018 roku, a finalizacja planowana jest na koniec 2019 roku.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.