Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Sanok Rubber Company inwestuje na nowych zasadach
  •   

15 października 2018   Witold Zygmunt
Sanok Rubber Company inwestuje na nowych zasadach Sanok Rubber Company zainwestuje w rozbudowę zakładu 70 mln zł. To pierwsza decyzja wydana w mieleckiej strefie ekonomicznej i druga w Polsce.
 

Sanok Rubber Company jest producentem wyrobów gumowych dla branży motoryzacyjnej (uszczelnienie karoserii, wyroby dla systemów antywibracyjnych), rolnictwa (pasy klinowe) oraz artykułów gospodarstwa domowego i przemysłu farmaceutycznego.

 

W ramach nowej inwestycji realizowanej na terenie dotychczas funkcjonującego zakładu Sanok Rubber Company planuje m.in. budowę hali produkcyjno-magazynowej oraz budynku socjalno-biurowego. Zgodnie z planem spółka zmodernizuje także istniejącą linię produkcyjną, zakupi nowe maszyny i przebuduje infrastrukturę techniczną.

 

Planowane nakłady inwestycyjne określone zostały na kwotę 70 mln zł. Realizacja inwestycji przyczyni się do zwiększenia średniorocznego poziomu zatrudnienia (kształtującego się obecnie na poziomie 2135 pracowników) o co najmniej 30 nowych pracowników.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.