Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Dostawa z dokładnością co do minuty
  •   

22 listopada 2018   Tomasz Czarnecki
Dostawa z dokładnością co do minuty To będzie wyzwanie. Go Logis podpisał umowę z firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i instalacją fasad architektonicznych - na dostawę elementów elewacji budynku wchodzącego w skład dużego kompleksu szpitalnego w Londynie.
 

Do zadań Go Logis należeć będzie organizacja całopojazdowych transportów drogowych różnego typu elementów ślusarki aluminiowo-szklanej i innych materiałów wykorzystywanych do wykonania elewacji budynków. Ładunki będą odbierane z fabryki na Śląsku i dostarczane bezpośrednio na plac budowy, znajdujący się w samym centrum Londynu. Jeden z warunków koniecznych do realizacji tego zlecenia, to zapewnienie przez spedytora odpowiedniego taboru dostosowanego do przewozu niestandardowych i wrażliwych na uszkodzenia materiałów. Na przykład naczep z dachem otwieranym w kierunku od przodu do tyłu, dopasowanym do rozładunku palet dźwigiem.

- Nie jest to standardowe wyposażenie, więc musieliśmy nawiązać współpracę z przewoźnikiem, którzy dysponuje naczepami wyposażonymi w tego typu dodatki. Jednak największym wyzwaniem będzie zapewnienie dostaw na ściśle wskazaną godzinę: nie wcześniej i nie później. Plac budowy znajduje się w samym centrum Londynu, w określonej strefie parkowania. Nawet 15 minutowy postój samochodu przed terenem budowy może kosztować mandat w wysokości kilkuset funtów, a spóźnienie o ponad pół godziny nie daje gwarancji przyjęcia i rozładunku jeszcze tego samego dnia - wyjaśnia Karolina Torenc, zastępca kierownika obsługi klienta Go Logis.

Spedytorzy muszą też uwzględnić możliwość braku wolnego miejsca na postój samochodu w czasie rozładunku. Gdy nie będzie możliwości wjazdu na plac budowy o określonej godzinie, należy zorganizować postój poza centrum, w miejscu wyznaczonym do parkowania dla samochodów ciężarowych.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.