Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Zapisy otwarte: 26.03. Technologie w transporcie
  •   

12 grudnia 2018   Tomasz Czarnecki
Zapisy otwarte: 26.03. Technologie w transporcie Czas biega szybciusieńko i zapewne myślicie już co porobić w 2019 roku. Mamy więc uprzejmą prośbę, tylko ino biegusiem zadziałajcie. Weźcie cokolwiek do pisania a choćby i elektronicznego i zanotujcie/skopiujcie ważną datę i nazwę miasta. 26 marca 2019 roku, Katowice.
 

Właśnie wtedy, właśnie tam, odbędzie się konferencja „Technologie dla transportu”. Ale po co tam w ogóle jechać, rzekłby ktoś. Na początek ważna informacja nie tylko dla krakusów i ludzi z Wielkopolski: portfele i karty zostawcie w domu, wstęp jest bezpłatny. Mało tego, poczęstujemy ciasteczkami, kawą a nawet zaserwujemy lunch – pełna rozpusta. Zaraz, zaraz, nie zapraszamy wcale na jedzenie, najważniejsza do spożycia, mało tego, do zabrania będzie wiedza.

Wiedza nie tajemna za to niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa w branży przewozowej. Podyskutujemy co zrobić, by firma transportowa, spedycyjna, była bardziej konkurencyjna. Porozmawiamy o nowych technologiach – ile pozwolą zarobić, w czym pomogą, czy na pewno można przed nimi uciec. Użyjemy ładnie brzmiących skrótów typu TMS, GPS, IT. Pofantazjujemy na temat pojazdów elektrycznych i autonomicznych. Wróć, błąd, a może to nie science-fiction, lecz teraźniejszość?! Co ważne, nie zamierzamy zasypywać po czubek głowy teorią, stawiamy w dużej mierze na praktykę. Dlatego raz po raz będziemy mówić wręcz o dotykaniu technologii.

Dodatkowo, wszak trzymamy rękę na pulsie branży, opowiemy o nowych pomysłach prawodawców, informując jak je okiełznać w sposób bezszkodowy dla przewoźnika. Mało tego, prawnicy będą mieli swoje dyżury, podczas których nie skasują nikogo za poradę! Toż to oszczędności niewiarygodne, tym bardziej że nie tylko pozwalamy, ale wręcz zachęcamy do zabrania stosownej dokumentacji.

Dobra, tośmy się rozpisali a nawet nie powiadomili jako można zgłosić udział. Otóż sprawa wygląda prosto: napisanie maila na adres adrianna.adamska@eurologistics.pl z podaniem imienia, nazwiska i firmy. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji a lubi godoć przez smartfona lub innego telefona niech zadzwoni: 515 160 505.

Gdyby zaś ktoś sobie zamarzył zareklamować swoje produkty – też nie ma sprawy – tacy jesteśmy. Do dyspozycji pozostaje Monika Koralewska, monika.koralewska@eurologistics.pl, 515 160 506. No dobra, to chyba wszystko, wszak o tym, że wstęp za zupełne zero złotych już pisaliśmy.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.