Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Fracht FWO Polska rozbudowuje flotę
  •   

3 grudnia 2018   Tomasz Czarnecki
Fracht FWO Polska rozbudowuje flotę Fracht FWO Polska, globalny operator logistyczny specjalizujący się w obsłudze przemysłu, rozbudowuje flotę podwykonawców w transporcie drogowym. Związane jest to z obsługą nowych kontraktów, które firma pozyskała w ostatnim czasie w zakresie ładunków całopojazdowych (FTL).
 

Firma stale poszerza grono podwykonawców. Obecnie w transporcie krajowym i międzynarodowym rekrutuje przewoźników dysponujących zestawami plandekowymi oraz naczepami Coilmude i Mega o ładowności do 24 ton. Podwykonawcom zapewnia ładunki w obie strony i regularne zjazdy na bazę. W przypadku transportu krajowego gwarantuje kierowcom zjazd na bazę w każdy weekend, zaś w transporcie międzynarodowym co 2 tygodnie lub w innym ustalonym z przewoźnikiem terminie.

W zdecydowanej większości, Fracht FWO Polska realizuje zlecenia dla stałych klientów kontraktowych. Transport krajowy wykonywany jest na terenie całej Polski, przy czym większość tras odbywa się w ramach jednego załadunku i jednego rozładunku (tzw. 1:1). Z kolei w transporcie międzynarodowym, dostawy obejmują takie kraje jak: Wielką Brytanię, Włochy, Niemcy, kraje Beneluxu, Francję, Hiszpanię, Austrię oraz Szwajcarię. Dlatego też Fracht FWO zatrudnia przewoźników z różnych województw tj. dolnośląskiego, śląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, nie zamykając się na propozycje współpracy z firmami z innych regionów kraju.

- Naszym regularnym przewoźnikom oferujemy stałą opiekę dedykowanego spedytora, system klarownych rozliczeń oraz terminowe płatności niezależnie od liczby zakontraktowanych samochodów – podkreśla Krzysztof Dubowik, dyrektor ds. spedycji drogowej, Fracht FWO Polska.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.