Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Arena Produkcji w trzech częściach
  •   

13 lutego 2018   Witold Zygmunt
Arena Produkcji w trzech częściach Coraz mniej czasu dzieli nas od piątej edycji konferencji Arena Produkcji. 7 marca we Wrocławiu spotkają się menedżerowie firm produkcyjnych, aby wziąć udział w wydarzeniu poświęconym efektywnemu zarządzaniu zakładem produkcyjnym i jego otoczeniem.
 

Arena Produkcji wypracowała sobie już dużą renomę w środowisku menedżerów produkcji. Zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia, która funkcjonuje w coraz większej ilości fabryk, także organizatorzy wydarzenia poszukują kolejnych sposobów na uatrakcyjnienie konferencji. W efekcie, w ramowym programie edycji 2018 pojawił się kolejny element.

 

Tradycyjnie już najwięcej czasu przeznaczone jest na część plenarną. W jej ramach przedstawiciele firm produkcyjnych, niezależni eksperci oraz dostawcy najlepszych rozwiązań dla branży będą prezentować wystąpienia problemowe. Omawiać będą m.in. takie zagadnienia jak droga do Przemysłu 4.0, optymalizacja procesów w fabryce, możliwości zaawansowanych systemów IT dla produkcji, planowanie produkcji i popytu, zarządzanie zakładem produkcyjnym czy zaawansowana logistyka wewnętrzna i zewnętrzna.

 

Sesja networkingowa będzie stanowić uzupełnienie i rozwinięcie części plenarnej. Ma ona na celu ułatwienie kontaktu uczestników konferencji z ekspertami w poszczególnych obszarach. Dyskusje prowadzone przy stolikach networkingowych będą dotyczyć tematów omawianych podczas części plenarnej - ale obejmą także dodatkowe zagadnienia, istotne dla funkcjonowania zakładów produkcyjnych.

 

Zupełnie nowy element konferencji to szkolenie, które będzie stanowić zamknięcie programu. Poświęcone zostanie one tematyce zapobiegania oszustwom i nadużyciom w łańcuchu dostaw. Dwugodzinne spotkanie z ekspertami w tym zakresie - Januszem Liberem z firmy Tesco i Sławomirem Murawskim z firmy LIMUR - pozwoli na usystematyzowanie wiedzy z tego obszaru i wymianę doświadczeń uczestników. Warto dodać, że uczestnictwo w szkoleniu jest uwzględnione w cenie biletu.

 

Zapraszamy na stronę arenaprodukcji.pl po szersze informacje na temat konferencji. Do zobaczenia we Wrocławiu!

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.