Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Klienci będą czekać na przewoźników
  •   

26 kwietnia 2018   Tomasz Czarnecki
Klienci będą czekać na przewoźników Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Ciech, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble-Wójcik, Vox – przedstawiciele tych firm będą czekać na przewoźników drogowych, by móc wymienić z nimi wizytówkę i porozmawiać. Co, kiedy i gdzie?
 

Truck Forum, 24. maja, Warszawa. A na dokładkę szkolenie interpersonalne dla menedżerów i specjalistów, o tym jak zatrudniać pracowników z Europy Wschodniej, interpretacje prawne, szkolenie z pierwszej pomocy.

Menedżerowie reprezentujący nadawców transportu przedstawią swoje zapotrzebowanie na transport i usługi logistyczne. Szczegółowe informacje można uzyskać podczas Truck Forum, ale już teraz zdradzimy malutkie co nieco.

Amazon szuka przewoźników z własną flotą, podwójną obsadą kierowców, serwisem 24h/7 dni w tygodniu i oczywiście wysokim poziomem usług. To ostatnie zapewne dla przewoźników uczestniczących w spotkaniu stanowi najprostszy warunek do spełnienia. Ecol-Unicon rocznie zleca około 4000 przewozów do ponad 100 firm. Roczna wartość transportów wynosi ok. 4,5 miliona złotych a łączna odległość przebytych tras w 2017 roku to 1,1 miliona kilometrów. Główny obszar działania to Polska. Wysyłki odbywają się z 3 lokalizacji: Gdańsk, Łódź i Ruda Śląska. Z kolei Amica zleca transporty sprzętu AGD i komponentów do produkcji. Tabor musi spełniać normę Euro5 lub Euro6. Poszukiwani są przewoźnicy z naczepami standardowymi, typu MEGA i zestawami.

Więcej na Truck Forum, gdzie będzie okazja do wysłuchania prezentacji zapotrzebowania zakupowego a potem wymiany wizytówek i krótkiej rozmowy podczas Sesji Handlowej. To oczywiście nie jedyna atrakcja przygotowana przez Truck&Business Polska. Menedżerowie transportu i specjaliści zostaną zaproszeni na specjalne szkolenie, które pomoże pracować im efektywniej a zarazem w sposób bardziej komfortowy. Zajęcia dedykowane branży TSL poprowadzi Dorota Dańczak-Król z Trainers Team!

Artur Lysionek doradzi jak samodzielnie rekrutować pracowników z Europy Wschodniej. Kancelarie prawne opowiedzą na temat mediacji w branży transportowej, interpretacji podatkowych, zabezpieczenia na wypadek niewypłacalności klienta. Poza tym mecenasi chętnie, w dodatku bezpłatnie, udzielą porad na wszelkie tematy związane z prawem. Na stoiskach będą czekali eksperci z branży transportowej gotowi do dyskusji na tematy sytuacji w branży i nowych produktów. A w wolnej chwili, jeśli takowa zaistnieje, zapraszamy do pogłębienia wiedzy związanej z udzielaniem pierwszej pomocy.

Na koniec ważna informacja. Wszystkie powyższe atrakcje dostępne są za jeden bilet. Najatrakcyjniejsze ceny tylko do końca kwietnia. Bliższe informacje: Adrianna Adamska, adrianna.adamska@eurologistics.pl, 515 160 505, https://www.forum.truck-business.pl/

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.