Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Dwie nagrody IFOY 2018 dla Jungheinrich
  •   

27 kwietnia 2018   Kinga Wiśniewska
Dwie nagrody IFOY 2018 dla Jungheinrich Jungheinrich zdobył prestiżową nagrodę IFOY Award - International Forklift Truck of the Year. Jury konkursu wyróżniło dwa nowoczesne systemy z portfolio producenta – pilot zdalnego sterowania easyPILOT Follow oraz system ładowania akumulatorów SLH 300.
 

Nagroda została przyznana podczas tegorocznych targów CeMAT, na których stoisko firmy odwiedziła również Kanclerz Niemiec Angela Merkel. Podwójne zwycięstwo potwierdza innowacyjność produktów syngowanych znakiem Jungheinrich. System zdalnego sterowania easyPILOTzostał nagrodzony w kategorii „wózek magazynowy”, zaś system ładowania akumulatorów SLH 300 uzyskał tytuł „Specjalność roku”.

 

Jak komentuje dr Lars Brzoska, Członek Zarządu Jungheinrich AG: - Dwie nagrody IFOY Award 2018 są doskonałym potwierdzeniem innowacyjności Jungheinrich i ogromnym uznaniem dla naszego zespołu, z którego jestem niezwykle dumny. EasyPILOT Follow to półautomatyczne rozwiązanie, które pod względem funkcjonalności i korzyści wygrywa z porównywalnymi systemami naszych konkurentów. Z kolei nasz innowacyjny system ładowania akumulatorów SLH 300 to kamień milowy w obszarze zintegrowanych rozwiązań energetycznych. Zdolność do wydajnego ładowania flot mieszanych sprawia, że przejście na technologię litowo-jonową staje się dla naszych klientów teraz jeszcze bardziej atrakcyjne.

 

EasyPILOT Follow to system zdalnego sterowania, który usprawnia kompletację poziomą towarów. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu wózek widłowy ECE z easyPILOT Follow sam podąża za operatorem, zatrzymując się w pozycji, w jakiej pracownik może wygodnie odłożyć i pobrać towar. Urządzenie podnosi efektywność pracy, zapewniając jednoczesną oszczędność kosztów i czasu.

 

SLH 300 - system ładowania akumulatorów - zapewnia użytkownikowi dużą elastyczność zastosowania. Umożliwia ładowanie zarówno konwencjonalnych baterii trakcyjnych, jak i litowo-jonowych - za pomocą jednego urządzenia. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w magazynach, w których pracuje flota mieszana. SLH 300 gwarantuje wysoką wydajność, szeroki zakres napięć i szereg różnych opcji do wyboru, jak na przykład wyświetlacz graficzny czy sterowanie Aquamatik.

 

To nie jedyny powód do dumy dla Jungheinrich. Podczas tegorocznej edycji targów Hannover Messe CeMAT stoisko producenta odwiedziła Kanclerz Niemiec Angela Merkel. Prezes Jungheinrich - Hans-Georg Frey wraz z Członkiem Zarządu Larsem Brzoską rozmawiali z Kanclerz i towarzyszącym jej prezydentem Meksyku Enrique Pena Nieto o najnowszych trendach w branży intralogistycznej. Podczas spotkania Angela Merkel uruchomiła bezzałogowy wózek systemowy, który przetransportował 1,5-tonowę paletę z ładunkiem.

 

(Jungheinrich)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.