Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

7R powiększa zarząd spółki
  •   

4 kwietnia 2018   Kinga Wiśniewska
7R powiększa zarząd spółki W efekcie dynamicznego rozwoju firmy Bartłomiej Krawiecki dołączył do grona członków zarządu 7R. Powiększenie zarządu wiąże się z planami na rozwój i realizację kolejnych obiektów spółki na terenie całej Polski.
 

– Objęcie nowej funkcji, a tym samym bezpośredni wpływ na przyszłość spółki to dla mnie ogromny zaszczyt. Firma 7R posiada duży potencjał rozwojowy, co mogliśmy zaobserwować na przykładzie ubiegłego roku, kiedy w ciągu 12 miesięcy podwoiła swoje portfolio i oddała do użytku 7 magazynów. Najbliższe miesiące będą jeszcze bardziej dynamiczne, a szczegóły dotyczące nowych projektów zdradzimy już niebawem – komentuje Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

 

Bartłomiej Krawiecki w 7R jest odpowiedzialny za rozwój nowych inwestycji. Wcześniej pracował ponad 10 lat w Panattoni Development Europe, gdzie prowadził największe inwestycje logistyczne i przemysłowe. Specjalizował się w realizacji projektów i rozwoju firmy na terenie Polski. Doświadczenie zdobywał również w Menard Doswell i Platan Group.

Krawiecki uzyskał tytuł magistra z zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Warszawskim.

- Rozszerzenie struktury zarządu jest podyktowane chęcią wzmocnienia i dostosowania jej do dynamicznego rozwoju i ambitnych planów spółki. Wierzę, że profesjonalizm Bartłomieja Krawieckiego połączony z otwartością umysłu i energią do działania pomoże nam osiągnąć wytyczone cele – komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R SA.

 

W zarządzie spółki 7R SA zasiadają również Tomasz Lubowiecki, założyciel i prezes zarządu, odpowiedzialny za główną strategię firmy, Ryszard Gretkowski, współzałożyciel i wiceprezes, który nadzoruje m.in. zarządzanie całym procesem budowlanym oraz Monika Mazur, dyrektor finansowy 7R, odpowiedzialna m.in. za pozyskiwanie finansowania na inwestycje.

 

(7R)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.