Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Flota Kia w służbie na mś w piłce nożnej
  •   

13 czerwca 2018   Tomasz Czarnecki
Flota Kia w służbie na mś w piłce nożnej Kia Motors dostarczyła 424 samochody organizatorom FIFA World Cup w Rosji, aby zapewnić sprawną obsługę długo oczekiwanego turnieju.
 

Turniej rozpocznie się 14 czerwca. W meczu otwarcia Rosjanie zagrają z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. W sumie w Mistrzostwach Świata FIFA 2018 wezmą udział 32 narodowe reprezentacje z całego świata. 

Jako oficjalny partner FIFA Kia udostępniła flotę samochodów, która składa się z luksusowych sedanów K9, dużych i kompaktowych SUV-ów – Sorento i Sportage oraz z nowego ceeda w wersji hatchback. Tymi samochodami będą wożeni nie tylko piłkarze i sędziowie, ale również urzędnicy i delegaci podczas wszystkich 64 spotkań. 

- Kia Motors jest oficjalnym partnerem FIFA od 2007 roku. Jesteśmy jej wdzięczni za wsparcie i za dostarczanie wysokiej jakości floty samochodów do obsługi tegorocznych Mistrzostwach Świata FIFA w Rosji – powiedział Jay Neuhaus, szef ds. marketingu i logistyki w FIFA. „Kia Motors odgrywa ważną rolę w sukcesie naszych imprez i w ich sprawnym przebiegu. Dzięki samochodom marki Kia transport zawodników, przedstawicieli mediów i urzędników podczas całego turnieju może odbywać się bez problemów i szybko. 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.