Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

DHL Express ujawnia nawyki e-klientów
  •   

26 czerwca 2018   Kinga Wiśniewska
DHL Express ujawnia nawyki e-klientów DHL Express uruchomił globalną kampanię informacyjną Where Everything Clicks, aby rozszerzyć własną działalność w branży e-commerce i doradzać sprzedawcom internetowym w kwestii uzyskiwania dostępu do dynamicznie rozwijającego się rynku globalnego.
 

DHL kieruje swoją kampanię do firm, od start-upów, aż po duże przedsiębiorstwa, udzielając porad dotyczących zwiększania liczby opcji w zakresie wysyłek międzynarodowych e-commerce i docierania do klientów ery Internetu, czyli tzw. millenialsów, z których 68% wybierze potencjalnego sprzedawcę detalicznego w oparciu o oferowane opcje dostawy.

 

– Międzynarodowy handel elektroniczny rozwija się w dynamicznym tempie, my zaś chcemy, aby nasi klienci mieli w tym rynku swoje udziały. Oznacza to dodanie wartości do ich oferty e-commerce – mówi John Pearson, prezes DHL w Europie i dyrektor działu handlowego, DHL Express. – Sukces naszych klientów jest ściśle związany z zadowoleniem kupujących posiadających doświadczenie w realizacji oferowanych usług i opcji dostawy. DHL opracował usługi, które zarówno zwiększają zadowolenie klientów, jak i wspierają sprzedawców internetowych w procesie uzyskiwania dostępu do nowych rynków. Nasza globalna kampania marketingowa będzie prezentowała takie usługi, począwszy od dostawy na żądanie (On Demand Delivery), włącznie ze skojarzonymi z tym, elastycznymi opcjami dostawy, a na inteligentnych analizach witryn internetowych, dostosowanych do potrzeb sprzedawców, kończąc.

 

Korzystając z zaawansowanych narzędzi do prowadzenia badań rynkowych, DHL ma możliwość szybkiego wskazania witryn zakupowych charakteryzujących się najintensywniejszym ruchem międzynarodowym i – dzięki temu – oznaczania potencjalnych trendów sprzedażowych poza głównym rynkiem sprzedawcy. Może ponadto porównywać wskaźniki zaangażowania danej witryny z wynikami konkurencji, wskazując możliwości redukcji współczynników odrzuceń dzięki opcji transgranicznej dostawy ekspresowej. Dzięki podejściu opartemu na liście kontrolnej – DHL Express udziela porad handlowcom dotyczących metod optymalizacji ich własnych witryn internetowych pod kątem sprzedaży międzynarodowej oraz zdobycia przewagi nad konkurencją dzięki oferowanym opcjom wysyłki.

 

Dzięki usłudze On Demand Delivery kupujący są powiadamiani za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości SMS o realizacji przesyłki. Odbiorca może zaaranżować jej doręczenie na kolejny dzień, do pobliskiego punktu DHL, na inny adres bądź w okresie wakacyjnym. DHL Express oferuje usługi typu On Demand Delivery w ponad 100 krajach, w tym roku liczba ta zwiększy się o ok. 50 krajów. Where Everything Clicks zawiera filmy instruktażowe, dokumenty, filmy o klientach i trendach. Kampania dotrze do wielu kanałów marketingowych online, w tym do płatnych i bezpłatnych systemów wyszukiwania, miejsc na reklamy wielkogabarytowe/zautomatyzowane, dostawców usług typu e-PR i influencer marketing, itp. DHL Express rozpoczął kampanię od Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i RPA, rozszerzając ją w fazie drugiej na Chiny, Niemcy, Meksyk oraz inne wybrane rynki i – ostatecznie – na cały świat.

 

Where Everything Clicks ujawnia nawyki zakupowe klientów internetowych, w tym zawsze istotne preferencje doręczeniowe oraz prezentuje sprzedawcom metody wykorzystania tych informacji na potrzeby zwiększenia sprzedaży. – Chcemy kształcić istniejących klientów i przekształcać potencjalnych międzynarodowych sprzedawców internetowych – mówi Pearson. – Jesteśmy przekonani, że transgraniczny handel elektroniczny ma ogromną przewagę, której wielu sprzedawców B2C i B2B dotychczas nie zdobyło. Naszym celem jest wspieranie sprzedawców internetowych w rozszerzaniu globalnej działalności oraz utrzymanie pozycji międzynarodowego dostawcy usług ekspresowych w branży e-commerce.

 

(DHL Express)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.