Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Panattoni Europe największym deweloperem w Europie!
  •   

8 czerwca 2018   Kinga Wiśniewska
Panattoni Europe największym deweloperem w Europie! Panattoni Europe drugi rok z rzędu zajął pierwsze miejsce w rankingu Top Property Developers magazynu PropertyEU. W latach 2015-2017 firma dostarczyła ponad 3,8 mln m kw. powierzchni magazynowej.
 

Europejski oddział Panattoni Development Company, światowego dostawcy powierzchni przemysłowych, ponownie został uznany za największego dewelopera w Europie, w rankingu magazynu PropertyEU. Corocznie na łamach magazynu publikowana jest klasyfikacja 10 największych deweloperów. Powstaje ona w oparciu o ilość dostarczonej na rynek powierzchni, a tegoroczne zestawienie obejmowało lata 2015-2017. Tytuł Top Property Developer przyznany został Panattoni Europe. W ciągu ostatnich trzech lat firma zrealizowała w Polsce, w Czechach i w Niemczech 117 projektów o łącznej powierzchni 3 834 562 m kw., co stanowi 41 proc. wzrost w stosunku do poprzedniego zestawienia za lata 2014-2016.

 

Wyniki Panattoni Europe komentuje Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe: - Realizowane przez nas kontrakty opiewają na coraz większe wolumeny w porównaniu do poprzednich lat. Dodatkowo, zwiększeniu istniejących zasobów magazynowych sprzyja rozwój branży e-commerce, która potrzebuje więcej powierzchni niż tradycyjna sprzedaż. My jako deweloper odpowiadamy na potrzeby rynku dostarczając zaawansowane obiekty dostosowane do zapotrzebowani naszych klientów. I dodaje: - Ponowne zajęcie pierwszego miejsca w rankingu Top Property Developers magazynu PropertyEU pokazuje, że Panattoni Europe umacnia swoją pozycję na rynku europejskim, o czym świadczą intensywne działania w Czechach i w Niemczech, a także nasze otwarcie na rynki Wielkiej Brytanii.

 

Panattoni Europe nie spoczywa na laurach. Dotychczas główną osią działań firmy były obiekty magazynowe - w tym dedykowane branży e-commerce - i produkcyjne powstające w formule BTS, a także własne centra logistyczne. W maju br. Panattoni Europe zapowiedział inwestycje o wartości w 1,2 miliarda euro w projekty City Logistics – magazyny zlokalizowane w granicach miast dedykowane tzw. ostatniej mili. Już teraz w Polsce, firma realizuje cztery parki o wartości 65 mln euro, a w ciągu najbliższych 3 lat deweloper będzie rozszerzał swoje inwestycje w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Czechach. Jak zapowiada Robert Dobrzycki: - Rozszerzenie oferty o obiekty zlokalizowane w granicach miast w Niemczech, w Wielkiej Brytanii i w Czechach planujemy na przełom 2018/2019 roku.

 

(Panattoni)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.