Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

II Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018
  •   

8 sierpnia 2018   Tomasz Czarnecki
II Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2018 Truck&Business Polska i portal Log24.pl objęły patronat nad Kongresem i Targami TSLA Expo Rzeszów 2018. Największe na Podkarpaciu wydarzenie dla firm z branż automotive, transport i logistyka, auto-flota oraz automatyka przemysłowa odbędzie się 28-29 września w G2A Arena w Jasionce.
 

TSLA Expo to dziesiątki stoisk wielkich, średnich i małych przedsiębiorstw, aranżowane spotkania biznesowe, panele dyskusyjne na temat najnowszych rozwiązań, obecność przedstawicieli władz regionu i tłumy zwiedzających. Do wygrania będzie harley. Województwo podkarpackie leży na skrzyżowaniu międzynarodowych szlaków handlowych, jest kluczowym partnerem w organizacji transportu i stwarza znakomite warunki dla rozwoju firm związanych z branżą TSL. Autostrada A4, a wkrótce także droga ekspresowa S19, to wrota do handlu z najbliższymi sąsiadami Polski - Ukrainą i Słowacją, ale nie tylko. Za sprawą Portu Lotniczego w Jasionce i terminalu cargo – z Podkarpacia wysyłany jest towar na cały świat.

Pierwszy dzień TSLA Expo, piątek 28 września, skoncentruje się na wydarzeniach dedykowanych biznesowi. Głównym punktem programu będzie kongres poświęcony aktualnym problemom firm motoryzacyjnych, transportowych i logistycznych. Wypełnią go konferencje tematyczne i spotkania biznesowe oraz warsztaty prowadzone przez najlepszych specjalistów. Na koniec wszyscy wystawcy i zaproszeni goście spotkają się na imprezie integracyjnej. Wieczór VIP to okazja do mniej formalnych rozmów oraz degustacji podkarpackich produktów przy muzyce na żywo. W sobotę będzie więcej atrakcji dla fanów motoryzacji oraz rodzin, m.in. II GOC Custom Bike Show (konkurs na najlepszy modyfikowany motocykl), strefa zabaw dla dzieci (tor przeszkód, warsztat małych mechaników, itp.).

Organizatorem Targów i Kongresu TSLA Expo Rzeszów 2018 są: firma Sagier, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo. Partnerzy: Podkarpacki Urząd Marszałkowski, DKV i GOC Harley-Davidson Rzeszów. Patronat medialny objęło czasopismo Truck&Business Polska i portal Log24.pl.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.