Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Panasonic wprowadza wzmocniony 7-calowy tablet z Androidem
  •   

13 września 2018   Kinga Wiśniewska
Panasonic wprowadza wzmocniony 7-calowy tablet z Androidem Panasonic zaprezentował 7-calowy Toughbook FZ-L1 z systemem Android przeznaczony dla pracowników mobilnych. Model będzie dostępny w dwóch wersjach - z samym Wi-Fi lub z Wi-Fi oraz obsługą połączeń głosowych i transmisji danych.
 

Toughbook FZ-L1 jest cienki i lekki, nawet z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych waży około 480g i jest przy tym wystarczająco wytrzymały, aby spełnić potrzeby pracowników mobilnych. Urządzenie posiada procesor przeznaczony dla urządzeń mobilnych Qualcomm Snapdragon, a także bogaty zestaw urządzeń peryferyjnych i aplikacji do zarządzania, dzięki czemu może być w pełni dostosowany do potrzeb użytkowników. W branży logistycznej sprawdzi się w codziennej pracy kierowców i kurierów przy ustalaniu trasy, nawigacji i dostarczaniu towarów, a także w magazynach przy identyfikacji towarów czy też przy zarządzaniu łańcuchem dostaw.

 

Panasonic Toughbook FZ-L1 może być dowolnie skonfigurowany już w momencie zakupu - wyposażony w zintegrowany czytnik kodów kreskowych do skanowania kodów 1D lub 2D. Istnieje też możliwość wyboru wersji z samym Wi-Fi lub modułami Wi-Fi i 4G oraz obsługą połączeń głosowych i transmisji danych w sieciach GSM, a także z opcją Google Mobile Services.

Tablet działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1 Oreo z możliwością przyszłej aktualizacji do Android 9. Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon o mocy 1,1 GHz zapewnia wysoką wydajność przy oszczędnym wykorzystaniu energii. Model posiada przy tym 16 GB pamięci Flash i 2 GB pamięci RAM. Baterię urządzenia wyposażono w funkcję Warm Swap, umożliwiając użytkownikowi wymianę baterii bez wyłączania urządzenia. Dostępna jest także, jako opcja, powiększona bateria.

Panasonic FZ-L1 jest zaprojektowany zgodnie z wojskowym standardem 810G, jest też odporny na kurz i wodę, o czym świadczy klasa ochrony IP67. Wytrzymuje upadek z wysokości do 1,5m i może pracować w temperaturach od -10 do +50°C.

Czytelny 7-calowy ekran modelu Toughbook FZ-L1 rozpoznaje do 10 punktów dotyku jednocześnie, jest wyposażony w film ochronny, może być obsługiwany w czasie deszczu, w rękawicach roboczych lub za pomocą opcjonalnego długopisu pasywnego.

 

- Najnowszy tablet Panasonic to bardzo ważne uzupełnienie naszej rozwijającej się linii wytrzymałych urządzeń z systemem operacyjnym Android. Pracownicy mobilni pokochają wygląd i łatwość użytkowania tego wytrzymałego urządzenia, a administratorzy IT docenią ogromne możliwości zarządzania firmowym sprzętem, bogatą funkcjonalność i atrakcyjny dla firmy całkowity koszt posiadania - mówi Jan Kaempfer, General Manager of Marketing w Panasonic Computer Product Solutions.

 

Toughbook FZ-L1 jest kompatybilny z systemem Panasonic COMPASS 2.0 (Complete Android Security and Services) –rozwiązaniem zapewniającym firmom bezpieczne wdrożenie i zarządzanie wzmocnionymi urządzeniami Panasonic z systemem Android. COMPASS 2.0 został tak opracowany, by użytkownicy mogli pewnie korzystać z elastyczności oferowanej przez system operacyjny Android ze świadomością, że urządzenia są chronione, zarządzane oraz dostosowane do zastosowań w przedsiębiorstwie.

Model FZ-L1 oferuje również usługi Google Mobile Services (GMS), czyli zbiór aplikacji Google i interfejsów API, które pozwalają udostępniać funkcje obsługiwane przez różne urządzenia. Aplikacje współpracują ze sobą, co pozwala natychmiast rozpocząć pracę z tabletem.

 

(Panasonic)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.