Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Podsumowanie Telematics Conference
  •   

4 stycznia   Tomasz Czarnecki
Podsumowanie Telematics Conference 150 osób z 24 krajów uczestniczyło w ósmej europejskiej edycji międzynarodowej konferencji Telematics Conference CEEurope poświęconej telematyce w branży transportowej. Patronat medialny sprawowała redakcja Truck&Business Polska.
 

Podczas prezentacji i paneli dyskusyjnych wiedzę przekazywali eksperci z takich firm jak Atrack Technologies, Be-Mobile, Cango, Escort, GateHouse Logistics, Globema and Google, Omnicomm, RCS-Telematics, Sony Europe, Teltonika, TomTom Telematics, 360Locate. Odbyły się także trzy niezależne, interaktywne sesje.

Pierwsza z nich, poprowadzona została przez Ingusa Rukisa, Co-CEO w firmie Mapon. Rozmawiano w jaki sposób firmy telematyczne mogą współpracować a mimo wszystko pozostać względem siebie konkurencyjne, biorąc pod uwagę rosnące koszty działania i wzrastające wymagania klientów końcowych. Zadaniem dla rynku jako całości jest pozostać konkurencyjnym bez wielkich inwestycji w R&D oraz sieci partnerskie. Pokazano przykłady z innych branż, analizując czy warto je zastosować w branży telematycznej.

Steve Beck, General Manager Sony Europe odpowiadał za przebieg sesji dotyczącej rozwiązań modułowych i algorytmicznych oferowanych w urządzeniach telematycznych. Czyli technologiach UDR, GNSS Rx, CAT-M1/NB-IoT w sieciach bezprzewodowych. Mówiono o nowościach, innowacjach, przykładach niskiego zużywania energii. Na kolejnej sesji powiedziano o szybkich zmianach w komercyjnej telematyce, niektóre mogą być kluczowe dla dostawców., Uczestnicy zastanawiali się, czy lepiej rozwijać wszystko we własnym zakresie, czy bardziej optymalnie dzielić się projektami rozwojowymi z innymi firmami w branży lub w innych branżach. Sesję poprowadził Aurimas Brazionis, Chief of Sales for SEE Group Teltonika. Kolejna konferencja Telematics Conference CEEurope odbędzie się we wrześniu w Pradze.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.