Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Cobex zbuduje nową halę w Raciborzu
  •   

11 lutego   Witold Zygmunt
Cobex zbuduje nową halę w Raciborzu Cobex Polska, duża firma z niemieckim kapitałem, jeden z największych producentów elektrod, bloków grafitowych i węglowych w Polsce - zainwestuje w obszarze Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
 

Inwestor przeznaczy 175 mln zł w rozbudowę zakładu w Racibórz i wdrożenie do produkcji nowych produktów: elektrod węglowych grafityzowanych o dużych średnicach, katod grafityzowanych oraz katod „Ready to Use”. W ramach inwestycji powstanie nowy budynek produkcyjny, a przedsiębiorca zreorganizuje infrastrukturę produkcyjno - magazynową, zakupi i zainstaluje nowe piece oporowe, systemy transportowe oraz instalacje przygotowania materiału wsadowego.

 

Cobex Polska, do końca przyszłego roku, zatrudni co najmniej 24 pracowników i utrzyma zatrudnienie na poziomie blisko 350 osób. - Nowa reinwestycja firmy Cobex Polska dowodzi, że przedsiębiorcy dobrze czują się w naszym regionie, i wiedzą, że współpracując z nami mogą dynamicznie się rozwijać. Dzięki temu tworzą nowe miejsca pracy w regionie, a unowocześniając swoje zakłady włączają się także w działania na rzecz ochrony środowiska - podkreśla prezes KSSE, dr Janusz Michałek.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.