Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Rekord Guinnessa
  •   

6 lutego   Tomasz Czarnecki
Rekord Guinnessa Komisja Rekordów Guinnessa ogłosiła pobity rekord na największą liczbę elektronicznych skrytek pocztowych umieszczonych w jednej placówce.
 

Miejsce, w którym możemy znaleźć 1182 skrzynki to wcale nie Paryż, Londyn czy Tokio a... Kijów. Nagrodzona placówka pomogła obdarować prezentami świątecznymi blisko półtora tysiąca dzieci. Ponad 1000 odwiedzających skorzystało z technologii "kliknij i odbierz", aby kupić i dostarczyć swoje prezenty w okresie od 22 grudnia 2018 r. do 14 stycznia 2019 roku.

Nad zbudowaniem elektronicznego systemu, który umożliwił instalację największej na świecie stacji automatycznych skrytek pracowało aż 115 osób przez 87 000 godzin, co daje średnią ponad 756 godzin na osobę. Placówka posiada 5 jednostek zarządzających i została założona w ukraińskim National Expo Center. Projekt opracowała firma OMNIC - międzynarodowa grupa technologicznąaz siedzibą w San Francisco, wraz ze wsparciem akceleratora biznesowego Omni Campus z Kijowa.

Międzynarodowe firmy audytorskie Baker Tilly i PSP Audit potwierdziły całkowitą niezależność działania skrytek oraz poziom błędu wynoszący średnio 00,32%.Technologia automatycznych skrytek staje się coraz popularniejsza na całym świecie jako trend silnie związany z Internetem Rzeczy. Automatyka staje się istotnym elementem logistyki zakupów internetowych.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.