Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Spotkanie dla branży motoryzacyjnej
  •   

6 lutego   Witold Zygmunt
Spotkanie dla branży motoryzacyjnej 9 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się Automotive Production Support – spotkanie które w zamkniętej formule już od 4 lat gromadzi specjalistów kluczowych obszarów produkcji firm polskiego sektora motoryzacyjnego.
 

Założeniem tegorocznej edycji jest analiza krok po kroku pełnego cyklu produkcyjnego na jego poszczególnych etapach technologicznych (planowanie produkcji, uruchomienie, zarządzanie zmianą, procesy wspierające, zarządzanie zapasami).

 

W programie wydarzenia zaplanowano też blisko 20 warsztatów tematycznych prezentujących precyzyjne procesy, narzędzia czy rozwiązania problemów występujących najczęściej w firmach produkcyjnych.

 

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia mają możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi oraz otrzymają wsparcie dostawców w zakresie ich wdrożenia.

 

Bardzo kompleksowe i merytoryczne podejście organizatorów spotkani powoduje że udział w nadchodzącej edycji Automotive Production Support planują managerowie z większości firm branży.

 

Więcej na https://production-support.pl/

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.