Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Panattoni Europe dla Hydroline w Stargardzie
  •   

5 marca   Kinga Wiśniewska
Panattoni Europe dla Hydroline w Stargardzie Panattoni Europe wystartował z budową fabryki dla Hydroline, fińskiego producenta siłowników hydraulicznych. Nowy obiekt o powierzchni 13 tys. m kw. powstaje w Stargardzie, na terenie Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii i jest realizowany w formule BTS.
 

Hydroline w odpowiedzi na dynamiczny wzrost zamówień zwiększa zdolności produkcyjne. Firma zdecydowała się na budowę obiektu produkcyjnego zlokalizowanego w Stargardzie, w sąsiedztwie obecnej fabryki. Nowa inwestycja o powierzchni 13 tys. m kw. zrealizowana zostanie przez Panattoni Europe i będzie trzykrotnie większa od dotychczasowej. Strefa przemysłowa zajmie ponad 12 tys. m kw. i zostanie przygotowana pod przyszłą rozbudowę. W wyposażeniu tej części budynku znajdą się: pomieszczenie sprężonego powietrza, pomieszczenie do malowania czy akumulatorownia wózków widłowych. Obciążenie posadzki wyniesie do 7t/ m kw., a ze względu na pracę ludzką zamontowane zostaną świetliki, które będą stanowić 12,5 proc powierzchni dachu, a także zwiększone będzie natężenie oświetlenia LED aż do 500 lux. Część socjalno-biurowa zajmie blisko 1 tys. m kw. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na czerwiec 2019 r. Planowane zatrudnienie to 110 osób, które już w czerwcu będą mogły rozpocząć pracę w nowym miejscu.

 

Najnowsza inwestycja Panattoni Europe jest przykładem relokacji obiektu fabrycznego – skomplikowanej struktury współpracy, w której zawarte jest przeniesienie całej technologii przyszłego właściciela obiektu w możliwie jak najkrótszym czasie. Priorytetem jest zachowanie ciągłości linii produkcyjnych Hydroline – podkreśla Marek Foryński, dyrektor zarządzający BTS Group w Panattoni Europe i do dodaje: - Realizacja napiętego harmonogramu już na etapie przygotowawczym nie byłaby możliwa bez bardzo dobrej współpracy i wsparcia ze strony Urzędu Miasta.

 

Panattoni Europe, jako pierwszy na polskim rynku, dostrzegł potrzebę realizacji projektów przemysłowych opracowywanych zgodnie z wytycznymi przyszłych użytkowników. Inwestycje realizowane są dla klientów, którzy posiadają zindywidualizowane potrzeby tak jak w przypadku obiektów produkcyjnych i stanowią uzupełnienie bogatej oferty dewelopera. Tylko w 2018 r. Panattoni Europe rozpoczął budowę ok. 200 tys. m kw. powierzchni produkcyjnej, w tym największą fabryka zmywarek (58 500 m kw.) BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego w Łodzi, w ramach Central European Logistics Hub; 10 tys. m kw. fabryki komponentów hydraulicznych dla firmy Voss Fluid, na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej czy trzecią fabrykę realizowaną przez Panattoni Europe dla Ideal Automotive. Tym razem obiekt stanął w Świdnicy, na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park i zajęła ok. 27 400 m kw.

 

(Panattoni Europe)

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.