Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Produkcja 4.0 – nowy termin warsztatu
  •   

10 czerwca   Witold Zygmunt
Produkcja 4.0 – nowy termin warsztatu Z powodów niezależnych od organizatorów, planowany na najbliższą środę warsztat „Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?” odbędzie się w nowym terminie. Na spotkanie z tajnikami digitalizacji produkcji zapraszamy 27 czerwca do Wrocławia.
 

Bez zmian pozostaje ramowy program wydarzenia oraz główny prowadzący. Ekspertem, który przeprowadzi Państwa przez tajniki cyfrowej transformacji fabryk podczas warsztatu "Produkcja 4.0" będzie Janusz Pieklik. Dyrektor Business Global Consulting to jeden z najbardziej doświadczonych konsultantów w kraju, specjalizujący się w Lean Manufacturing, Teorii Ograniczeń i systemach informatycznych klasy ERP. Poprowadził do sukcesu ponad 300 projektów w kraju jak i poza jego granicami. Wraz z rozwojem koncepcji Przemysł 4.0, pan Janusz w coraz szerszym stopniu wykorzystuje swoje doświadczenia do wspierania firm produkcyjnych w procesach cyfrowej transformacji. Pokazuje cienie i blaski Czwartej Rewolucji Przemysłowej i wskazuje drogę do optymalnego wykorzystania możliwości, jakie daje Przemysł 4.0.

 

Ramowy program dnia liczy 16 punktów. Przedstawimy genezę Czwartej Rewolucji Przemysłowej, najważniejsze technologie dzięki którym Produkcja 4.0 staje się rzeczywistością, wskażemy jak należy mapować Produkcję 4.0 na obecne pojęcia świata produkcji czy też zastanowimy się jak metodologia Lean Manufacturing wpisze się w działalność fabryk przyszłości. Nie zabraknie też kilku słów na temat znacznie człowieka w cyfrowej transformacji fabryk i oczywiście praktycznych przykładów. Wykład pana Janusza uzupełnią wystąpienia naszych partnerów.

 

Wszelkie informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie https://www.manufacturingsummit.pl/szkolenie. Zapraszamy!

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.