Webfleet Solutions zaprasza na pierwszą globalną edycję konferencji Webfleet Mobility Conference

Webfleet Solutions zaprasza na pierwszą globalną edycję konferencji Webfleet Mobility Conference

Webfleet Solutions, jeden z wiodących globalnych dostawców rozwiązań telematycznych należący do grupy Bridgestone, przedstawia pierwszą globalną edycję corocznej konferencji Webfleet Mobility Conference, która odbędzie się online 26 kwietnia 2022 r.

Pod hasłem „Mobilność 2032: Czy jesteś gotowy?”, eksperci branży flot i mobilności podzielą się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami, aby zapewnić specjalistom ds. flot oraz liderom biznesowym wiedzę, inspirację i praktyczne narzędzia do przygotowania floty na wyzwania jutra.

– W ubiegłej dekadzie mobilność komercyjna przeszła ogromną ewolucję. W ciągu najbliższych dziesięciu lat zmieni się ona nie do poznania – mówi Jan-Maarten de Vries, CEO Bridgestone Mobility Solutions. – Jestem podekscytowany, że dołączyło do nas tak wielu wspaniałych partnerów, ekspertów i innowatorów, aby omówić najbardziej wymagające zagadnienia branży i wspólnie poprowadzić świat w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

Podczas otwarcia konferencji Jan Maarten de Vries przedstawi podejście do szybko zmieniającego się świata mobilności oraz wyzwań, którym floty będą musiały stawić czoła, aby móc pomyślnie funkcjonować w dobie ciągłych zmian.

Poniższe przemówienia inauguracyjne rzucą światło na zmieniający się obszar mobilności z różnych punktów widzenia:

– Mobilność miejska w inteligentnych miastach z Gregiem Lindsayem: przyszłość miejskiej mobilności zapowiada się być przepełniona skuterami, sklepami oraz dronami, które sprawiają wrażenie, jakby miały własny umysł. Technologie te zmieniają nasz sposób postrzegania, rozumienia i poruszania się po miastach. Greg Lindsay, znany na całym świecie futurysta i urbanista, zabierze nas w podróż po inteligentnym mieście 2032 roku i wyjaśni, jak należy przygotować się do prowadzenia w nim działalności biznesowej.

– Samochód ciężarowy przyszłości z Volta Trucks: od autonomicznego platooningu do paliw alternatywnych i wszystkiego co pomiędzy, technologia zmienia sektor transportu ciężarowego. Zespół Volta Trucks, wiodącego producenta, zdradzi swoje nowe, innowacyjne elektryczne pojazdy użytkowe oraz przedstawi, w jak radykalny sposób różnią się one od tradycyjnych miejskich pojazdów dostawczych.

– Partnerstwa: Klucz, który może otworzyć pełen potencjał rozwiązań w zakresie mobilności: Eksperci z Mercedes-Benz Connectivity Services, project44 i EasyPark będą rozmawiać o tym, jak integracja danych i łączność pomiędzy dostawcami usług Software-as-a-Service uwolnią prawdziwy, pełny potencjał mobilności w nadchodzącej dekadzie oraz co to będzie oznaczać dla flot komercyjnych i dostawców.

Jednodniowa, bezpłatna, wirtualna konferencja odbędzie się równocześnie w 21 krajach świata. Oprócz międzynarodowych wystąpień, eksperci z Polski poruszą różnorodne tematy związane z mobilnością podczas panelu dyskusyjnego, prelekcji oraz prezentacji. Zakres tematyczny obejmuje m.in. rozwój elektromobilności, znaczenie tematyki w mobilnej przyszłości, strategię rozwoju zrównoważonej mobilności, a także jak poradzić sobie z nowymi wyzwaniami na naszym, lokalnym rynku i czego się spodziewać w następnych 10 latach.

– Połączenie konferencji o globalnym zasięgu, prowadzonych przez międzynarodowych ekspertów oraz prezentacji zawierających cenne spostrzeżenia poszczególnych regionów sprawia, że Webfleet Mobility Conference jest wydarzeniem, którego nie może przegapić żadna osoba podejmująca decyzje w zakresie zarządzania flotą – podsumowuje De Vries.

– Monitoring innowacji rynkowych, wymiana doświadczeń i wiedzy z liderami branżowymi jest ogromnie ważna dla naszego rozwoju, dla naszych biznesów, a szczególnie jeśli możemy się odnieść nie tylko do trendów w skali makro (do trendów światowych), ale również uwzględnić naszą lokalną specyfikę i nasze lokalne potrzeby – mówi Dariusz Terlecki, Dyrektor Regionalny Polska & EE w Webfleet Solutions. – Życzę, aby materiał z naszej konferencji zainspirował wielu z nas do efektywnego spożytkowania uzyskanych informacji, pomagając lepiej zarządzać biznesem dziś i w przyszłości.

Konferencja Webfleet Mobility w skrócie:

Kiedy: 26 Kwietnia 2022 r.

Gdzie: Online na żywo oraz później na żądanie

Jak się zarejestrować: Bezpłatna rejestracja na stronie:

https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/lp/mobility-conference-2022/

Program konferencji: https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/lp/mobility-conference-2022/

Poleć ten artykuł:

Polecamy