Zaloguj się do swojego konta firmowegoKoszt inteligentnego profilu firmowego to 1000 zł netto - 1 rok.Czym jest profil firmowy?

Nie masz jeszcze profilu firmowego na log24.pl? Nic straconego – inteligentny profil, można założyć w prosty sposób i cieszyć się szeregiem korzyści wynikających z obecności na największym branżowym portalu biznesowym, skierowanym do profesjonalistów z obszaru logistyki, transportu i produkcji.

Inteligentny profil firmowy to cyfrowe narzędzie przeznaczone dla dostawców usług, produktów i rozwiązań dla sektora TSL i produkcji. Dzięki niemu mają Państwo gwarancję:

  1. Stałej obecności na największym branżowym portalu w polskim Internecie. Opublikuj informacje na temat oferty produktów i usług
  2. Wykorzystania potencjału content marketingu do promocji swojej firmy. Posiadając profil firmowy, możesz publikować samodzielnie informacje prasowe.
  3. Precyzyjnego dotarcia do odpowiedniej grupy klientów, wykorzystaj słowa kluczowe.
  4. Profesjonalnego i skutecznego pozycjonowani portalu log24.pl w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych.
  5. Promocji portalu log24.pl za pomocą kanałów analogowych
  6. Zwiększenia dotarcia informacji - publikowane przez Państwa treści na www.log24.pl są automatycznie linkowane i publikowane na stronach głównych w serwisach www.eurologistics.pl; www.logistyka-produkcji.pl; www.truck-business.pl.
  7. Łatwego udostępniania treści w social media
  8. Wsparcia technicznego – służymy pomocą w procesie rejestracji i przy publikacji pierwszych treści na portalu.

Koszt inteligentnego profilu firmowego to 1500 zł netto./12 miesięcy. W tym okresie profil jest widoczny na naszym portalu, a Państwo mają możliwość publikacji nieograniczonej ilości treści. Wydawca portalu zastrzega sobie możliwość odmowy publikacji treści, które naruszają regulamin portalu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi formami promocji swojej firmy na portalu log24.pl, prosimy o kontakt monika@log24.pl