Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Najbliższe konferencje


Arena Produkcji 2019

2019/03/07
Haston City Hotel - Wrocław
Początek marca to już tradycyjny termin, w którym menedżerowie produkcji przybywają do Wrocławia, aby wziąć udział w spotkaniu ekspertów z dziedziny zarządzania zakładami produkcyjnymi. Szósta edycja konferencji Arena Produkcji przebiegać będzie pod hasłem Kierunek: Transformacja. Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnej dyskusji na temat zmian, jakie zachodzą w firmach produkcyjnych.

Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

2019/03/26
Katowice - Katowice
Technologie zawładnęły transportem. Firmy przewozowe, które nie śledzą nowinek i nie wprowadzają je do swoich codziennych działań wkrótce przestaną być konkurencyjne i będą po porostu bankrutować. W Internecie trudno znaleźć sensowne informacje na ten temat, publikacji nie ma za wiele, no chyba że ktoś czyta regularnie Truck&Business Polska lub odwiedza dedykowaną stronę www.technologiedlatransportu.pl Cóż począć? Jest na to rozwiązanie. Przyjść na konferencję odbywającą się pod hasłem "Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej".

Prawo w praktyce - optymalizacja zarządzania firmą. Bezpłatna konferencja dla przewoźników drogowych

2019/11/28
Poznań - Poznań
Zespół Log24.pl i Truck&Business Polska serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję dotyczącą "Prawa w praktyce". Prelekcje związane z różnymi przepisami będą między innymi szły w kierunku pokazania, ile można zaoszczędzić dzięki dobrej znajomości prawa. Oczywiście nie zamykamy się na inne dziedziny transportowe, stąd na przykład prelekcja związana z nowymi technologiami. Optymalizacji kosztów w transporcie". Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną tematykę oraz wiele dodatkowych atrakcji w postaci bezplatnych porad prawnych oraz nowości na rynku produktów - niektóre z nich będzie można przetestować.