Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Najbliższe konferencje


Truck Forum 2018

2018/05/24
Hotel Airport Novotel - Warszawa
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na największe spotkania handlowe w branży transportowej. Zakup jednego biletu pozwoli Państwu uczestniczyć w kilku wydarzeniach, które mogą mieć w następnie wpływ na losy firmy. Przedstawiciele kilkunastu firm zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Część z nich opowie więcej o swoich wymaganiach podczas prelekcji, wszyscy będą oczekiwać na nawiązanie kontaktu w trakcie specjalnie przygotowanej Sesji Handlowej. Sesja Handlowa rozpocznie się po zakończeniu prezentacji (około godziny 15-15:30) i potrwa do czasu zakończenia ostatniej rozmowy biznesowej. Zapotrzebowanie zakupowe przedstawi kilkanaście firm handlowo-produkcyjnych. Na Truck Forum będzie można porozmawiać z przedstawicielami takich firm jak: Amazon, Amica, Anwil, Bricomarche, Ciech, Carrefour, Ecol-Unicon, Intermarche, Kaufland, Kilargo, Knauf, Lafarge, Meble Wójcik, Vox, Żabka Polska.

Prawo w transporcie 2018 – bezpłatne spotkanie dla przewoźników drogowych

2018/06/28
Katowice - Katowice
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska oraz portal Log24.pl zapraszają na wyjątkową konferencję: Prawo w transporcie 2018 – bezpłatne spotkanie dla przewoźników drogowych, która odbędzie się 28. czerwca w Katowicach. Konferencja dedykowana jest dla przewoźników transportowych z całej Polski.

Advanced Supply Chain 2018

2018/09/20
Advanced Supply Chain 2018 - Warszawa
Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain to projekt o zaawansowanych procesach i technologiach w łańcuchu dostaw. Wydarzenie jest efektem połączenia sił BVL - międzynarodowego stowarzyszenia, wiodącego prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0 oraz wpływowego wydawnictwa Eurologistics tworzącego dla menedżerów środowiska łańcuchów dostaw platformę wymiany informacji i inspiracji.

Kongres Transportowy 2018

2018/10/18
Hotel Airport Novotel - Warszawa
Prezentacja zapotrzebowań zakupowych firm hadlowych i produkcyjnych, Sesja Handlowa, prelekcje na wiele ciekawych tematów, szkolenie z bezpieczeństwa transportu, dyżury eksperckie, najnowsze produkty na rynku TSL. Można by tak wymieniać atrakcje jakie czekają Uczestników V Kongresu Transportowego. Wszystko w towarzystwie blisko 200 osób z branży TSL, okraszone smacznym lunchem. A zatem... Zachęcamy do zapoznania się "czym chata bogata", a potem do szybkiego zapisywania. U nas First Minute jest znacznie tańsze niż Last Minute.

Manufaturing Summit 2018

2018/11/14
Novotel Airport Warsaw - Warszawa
14 listopada w Warszawie podczas konferencji spotkają się reprezentanci czołowych przedsiębiorstwz sektora produkcji, aby spojrzeć na przyszłość fabryk, zapoznać się z najnowszymi metodamizarządzania, najlepszymi praktykami i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Optymalizacja kosztów w transporcie - bezpłatna konferencja dla przewoźników drogowych

2018/11/22
Poznań - Poznań
Zespół Log24.pl i Truck&Business Polska serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję dotyczącą "Optymalizacji kosztów w transporcie". Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną tematykę oraz wiele dodatkowych atrakcji w postaci bezplatnych porad prawnych oraz nowości na rynku produktów - niektóre z nich będzie można przetestować. 

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2018

2018/12/05
Warszawa - Warszawa
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji stała się już obowiązkową pozycją w kalendarzach przedstawicieli Top Managementu największych firm sektora TSL w Polsce. Dla lidera biznesu nie ma większego zaszczytu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Gala Logistyki Transportu i Produkcji jest właśnie takim wydarzeniem, podczas którego laury otrzymują najlepsi w branży. 5 grudnia, poznają Państwo wyniki oraz laureatów tegorocznej edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017, Supply Chain Designer 2018 oraz konkursu Produkt Innowacyjny 2018. Zapraszamy do wspólnego świętowania.