Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Najbliższe konferencje


Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

2019/03/26
Hotel Vienna House Easy Katowice - Katowice
Technologie zawładnęły transportem. Firmy przewozowe, które nie śledzą nowinek i nie wprowadzają je do swoich codziennych działań wkrótce przestaną być konkurencyjne i będą po porostu bankrutować. W Internecie trudno znaleźć sensowne informacje na ten temat, publikacji nie ma za wiele, no chyba że ktoś czyta regularnie Truck&Business Polska lub odwiedza dedykowaną stronę www.technologiedlatransportu.pl Cóż począć? Jest na to rozwiązanie. Przyjść na konferencję odbywającą się pod hasłem "Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej".

Trendownia 2019

2019/04/11 - 2019/04/12
Hotel Windsor - Jachranka
Trendownia to konferencja poświęcona trendom w sieciach dostaw i produkcji. Adresowana jest do osób, które odpowiedzialne są w firmach za obszar produkcji lub logistyki, zarówno na szczeblu zarządu jak i na szczeblach dyrektorskich i menedżerskich. Dokładamy wszelkich starań aby nasza konferencja była rozpoznawalną i uznaną platformą wymiany poglądów o trendach w sieciach dostaw i produkcji. Dwudniowa konwencja pozwala na zaprezentowanie wielu najnowszych trendów w interesujący sposób. Trendownia to miejsce wielu nowych kontaktów biznesowych.

Truck Forum 2019

2019/05/30
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na największe spotkania handlowe w branży transportowej. Zakup jednego biletu pozwoli Państwu uczestniczyć w kilku wydarzeniach, które mogą mieć w następnie wpływ na losy firmy. Przedstawiciele kilkunastu firm zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Część z nich opowie więcej o swoich wymaganiach podczas prelekcji, wszyscy będą oczekiwać na nawiązanie kontaktu w trakcie specjalnie przygotowanej Sesji Handlowej. Sesja Handlowa rozpocznie się po zakończeniu prezentacji (około godziny 15-15:30) i potrwa do czasu zakończenia ostatniej rozmowy biznesowej.  To nie wszystko. Zapraszamy również na szereg ciekawych prelekcji, m.in. dotyczących zatrudniania kierowców, debatę przewoźników z nadawcami oraz specjalne szkolenie dla branży TSL odbywające się pod hasłem: Rekrutacja - jak to przeżyć? Polityka zatrudniania pracowników w dobie braku kandydatów.

Prawo w praktyce - optymalizacja zarządzania firmą. Bezpłatna konferencja dla przewoźników drogowych

2019/11/28
Poznań - Poznań
Zespół Log24.pl i Truck&Business Polska serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję dotyczącą "Prawa w praktyce". Prelekcje związane z różnymi przepisami będą między innymi szły w kierunku pokazania, ile można zaoszczędzić dzięki dobrej znajomości prawa. Oczywiście nie zamykamy się na inne dziedziny transportowe, stąd na przykład prelekcja związana z nowymi technologiami. Optymalizacji kosztów w transporcie". Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną tematykę oraz wiele dodatkowych atrakcji w postaci bezplatnych porad prawnych oraz nowości na rynku produktów - niektóre z nich będzie można przetestować.