10 400 mkw. wynajęte przez AXI IMMO

10 400 mkw. wynajęte przez AXI IMMO

AXI IMMO podpisał kolejne umowy najmu na 10 400 mkw. powierzchni magazynowej. Firma reprezentowała dwie firmy z branży drzewno-meblarskiej: JAF Polska i PAGED oraz dystrybutora artykułów spożywczych i chemii firmę PHUP Gniezno Hurtowania Sp. z o.o.

JAF Polska jest dystrybutorem drewna, sklejek oraz płyt wykorzystywanym w branży meblarskiej, budowalnej i wielu innych. Firma wynajęła 4000 mkw. w Gądkach koło Poznania od prywatnego dewelopera Biernat Sp. j. Magazyn położony jest przy trasie S11, bezpośrednio łączącej się z autostradą A2.

Firma PHUP Gniezno Hurtownia Sp. z o. o. jest operatorem handlowym branży FMCG, działa na rynku od 1987 roku. Zasięg działalności firmy obejmuje 6 województwa: dolnośląskie kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. PHUP Gniezno wynajęła 4000 mkw. w Gorzowie Wielkopolskim od TPV Display Polska.

Firma PAGED producent mebli dla rynku mieszkaniowego i hotelowego wynajęła 2400 mkw. w Warszawie na ul. Krakowiaków od firmy Mostostal Warszawa. Centralne położenie magazynu w granicach miasta umożliwi firmie usprawnienie procesu dostaw do klientów z regionu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy