15. Trendownia już  za dwa tygodnie

15. Trendownia już za dwa tygodnie

Za dwa tygodnie menedżerowie i eksperci związani z obszarem zarządzanie łańcuchem dostaw i produkcją spotkają się na 15 edycji konferencji Trendownia. Edycji wyjątkowej, jak wszystko, czego doświadczamy od pół roku. Mały jubileusz Trendowni stanowił dla organizatorów ważne zobowiązanie – pomimo konieczności zmiany daty i niecodziennych okoliczności, wydarzenia nie można było wykreślić z kalendarza.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej – goście mogą przybyć do Warszawy i wziąć udział w wydarzeniu osobiście, bądź skorzystać z opcji transmisji on-line. Wato zaznaczyć, że dla wszystkich gości, którzy będą chcieli wysłuchać wystąpień na żywo, organizatorzy przygotowali pakiet bezpieczeństwa, gwarantujący bezstresowy udział w konferencji.

Wśród szerokiego grona prelegentów, których będzie można spotkać w Warszawie,  znajduje się wielu przedstawicieli firm produkcyjnych i handlowych (np. Jolanta Gałązka – Tubądzin Management Group; Paweł Ślusarek, Kamil Mazur, Robert Toroń, Grzegorz Włodarczyk- Coca-Cola, Tomasz Woźniak – Oriflame; Grzegorz Cupta – Geberit; Ewelina Drożdż – VPM Group), którzy opowiedzą o innowacyjnych projektach, dzięki którym udało się usprawnić łańcuchy dostaw ich przedsiębiorstw.

Branżowi eksperci (np. Maciej Brzozowski – Hafen Hamburg Marketing, Mariusz Kuczek – specjalista branży cargo lotnicznego, Janusz Pieklik – ekspert w obszarze usprawniania produkcji, Zbigniew Smyczyński – P3 Logistic Parks, Kamil Śliwski – Zebra Technologies, dr Aneta Pluta-Zaremba – badaczka e-commerce) będą mówić o tym, jak pandemia koronawirusa wpłynęła na poszczególne segmenty rynku logistycznego i jak w aktualnej sytuacji przebiega proces digitalizacji firm.

Nie zabraknie też przedstawicieli świata nauki (np. prof. dr hab. Piotr Płoszajski – SGH w Warszawie, prof. dr hab. Maciej Błaszak – UAM w Poznaniu, prof. dr hab. Wojciech Paprocki – SGH w Warszawie, prof. dr hab. Jana Pieriegud – SGH w Warszawie, dr Aleksandra Kardaś – Uniwersytet Warszawski), którzy podczas konferencji przeanalizują wpływ aktualnej sytuacji na gospodarkę, transport, zmiany klimatyczne – ale tez na psychikę ludzi, postawionych w zupełnie nowych dla nich regułach funkcjonowania społecznego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi programu wydarzenia na stronie https://trendownia.pl/t2020/, oraz rejestrowania swojego udziału – na żywo lub online.

Poleć ten artykuł:

Polecamy